Kierunek - Robotyzacja!


str. 12-18

Postępująca robotyzacja w zakładach przemysłu motoryzacyjnego jest już faktem. Nadeszła era Przemysłu 4.0. I od tego nie ma już odwrotu. A jak będzie wyglądała przyszłość tego rynku? Gdzie na tle innych krajów na świecie jest Polska? Na te pytania odpowiadamy razem z przedstawicielami branży robotów przemysłowych.


 
 
W numerze:

5 6  

Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Stabilny i konsekwentny rozwój
str. 20-22

Wywiad z Ryszardem Janią,
Prezesem Zarządu Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.

     
5 6  

Krajobraz po brexicie… czyli co nas czeka w obrocie opakowaniami zwrotnymi jeśli Wlk. Brytania wyjdzie z UE bez porozumienia?
str. 37-41

23 czerwca 2016 roku, Brytyjczycy minimalną większością głosów (51,89:48,11) wyrazili w referendum chęć wystąpienia ze struktur Unii Europejskiej. Być może było to spowodowane nasilającymi się nastrojami nacjonalistycznymi, wywołanymi przez napływ imigrantów zarobkowych na wyspy. Być może Anglicy mieli dość unijnej biurokracji. Niemniej, jakiekolwiek były faktyczne przyczyny takiego, a nie innego wyniku referendum, w przypadku twardego brexitu, konsekwencje polityczno-gospodarcze tej decyzji mogą być brzemienne w skutki - dla obu stron.

     
 14 15   System Sugestii - nauka na błędach
str. 46-49

Systemy Sugestii są elementarnym narzędziem dla działalności Continuous Improvement (CI). Dlaczego? W CI chcielibyśmy by działania i inicjatywa szły „od dołu” a dobrze zbudowany System Sugestii to właśnie nam daje. Dlaczego więc tak powszechnym zjawiskiem są niedziałające albo słabo działające Systemy Sugestii?
     

Ponadto, m.in.:
  • Kryzys czy czas na inwestycje? Technologie, które pozwalają oszczędzać
  • Konferencja Tool-Shop 2019 (relacja)
  • 10. Forum MotoSolutions (relacja)

Archiwalne wydania „AutomotiveSuppliers.pl review” są dostępne bezpłatnie w serwisie AutomotiveSuppliers.pl (dla subskrybentów).

Zachęcamy do prenumeraty naszego wydawnictwa.
0
Udostępniono

See PDF