Produkcja aut wzrośnie w 2021 roku?


str. 6-8

Światowy przemysł motoryzacyjne dosłownie walczy z największym kryzysem, w nowożytnej historii tej branży. Niedobory w dostawach elektroniki potrwają kilka/
kilkanaście miesięcy.


 
 
W numerze:

10_11  

Wyboista droga fabryki IZERY
str. 10-13

W grudniu 2020 r. spółka ElectroMobility Poland (EMP) ogłosiła, że fabryka aut elektrycznych nowej marki IZERA powstanie w Jaworznie. Rozwój sytuacji w 2021 roku wskazuje, że projekt jest znacząco przesunięty w czasie.

     
16 17   Łatwa cyfryzacja Shopfloor
str. 16-19

Optymalizacja procesów, wzrost wydajności, wizualizacja - to wszystko jest możliwe tylko dzięki przejrzystości na Shopfloor. Stworzenie i wdrożenie tego w formie cyfrowej nie musi być skomplikowane.
     
30 31  

Firma BorgWarner Poland z Certyfikatem Great Place to Work®
str. 30-32

BorgWarner Poland sp. z o.o., dywizja Emissions, Thermal i Turbo Systems jest pierwszą firmą w województwie podkarpackim, która zdobyła Certyfikat Great Place To Work®.

     
34 35   Branża motoryzacyjna odżywa po pandemii. Skąd wziąć pracowników?
str. 34-35

Jak firmy z branży motoryzacyjnej radzą sobie w niestabilnej popandemicznej sytuacji oraz w jaki sposób rozwiązują problemy kadrowe opowiada Bartłomiej Fołta, dyrektor zakładu TI Poland.
     
 36 37   Kryzys chipów bije w miejsca pracy w I półroczu 2021 r.
str. 40-43

Sytuacja na rynku pracy w motoryzacji w Polsce jest obecnie bardzo złożona. W stosunku do półrocza zeszłego roku nastąpił wzrost liczby miejsc pracy. Jednak niestabilność zamówień w pierwszych miesiącach 2021 roku spowodowała, że dostawcy dokonali pewnych redukcji.
     

Ponadto, m.in.:
  • Sytuacja europejskiej motoryzacji ustabilizuje się na początku 2022 roku?
  • CADM zmienia się w Endego
  • Nowości z sektora dostawców motoryzacyjnych
  • Inwestycje w robotyzację z dodatkową zachętą podatkową
  • Rozwój napędów pojazdów a zasilanie alternatywnymi źródłami energii
 
automotivesuppliers pl review 53 Pobierz kwartalnik

Archiwalne wydania „AutomotiveSuppliers.pl review” są dostępne bezpłatnie w serwisie AutomotiveSuppliers.pl (dla subskrybentów).
0
Udostępniono

See PDF