WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.

WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.

Opis

Firma WAMECH to polska firma rodzinna założona w 1989 roku. Nasze produkty dostarczamy do zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie, głównie do branży automotive. Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie i produkcję mechanicznych systemów intralogistycznych, racków transportowych, urządzeń automatycznych i elektrycznych do transportu komponentów i materiałów na terenie zakładów produkcyjnych i magazynów.

Wśród naszych klientów znajdują się firmy takie jak: Daimler, MAN, Valeo, GKN, MAHLE, ZF TRW, Hutchinson, Autoliv, Detroit Diesel Corp., Sanden, LEAR, BorgWarner oraz wielu innych.

Informacje dodatkowe

Video

Park maszynowy

Posiadamy park maszynowy dostosowany do szybkiej realizacji produkcji prototypowej jak i efektywnej produkcji seryjnej. Nasz zakład wyposażony jest w modułowe stoły spawalnicze, roboty spawalnicze, prasy CNC, piły CNC, giętarki CNC centra obróbcze i tokarskie CNC oraz maszynę do cięcia wodą.

Oferta produkcyjna i usługowa

Oferowane przez naszą firmę usługi możemy podzielić na następujące gałęzi:

  • projektowanie i produkcja rozwiązań intralogistycznych: platform, wózków, obrotnic, stacji dokujących oraz pojemników transportowych dla logistyki zakładów produkcyjnych. Urządzenia dla transport komponentów, materiałów, wyrobu gotowego wewnątrz hal oraz pomiędzy halami produkcyjnymi
  • projektowanie i kompleksowa realizacji projektów automatyzacji – dostawa i wdrażanie ekosystemów AGV w zakładach produkcyjnych
  • outsourcing produkcji w zakresie kompleksowego wykonywania produktów spawanych z dokumentacji powierzonej

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GREG-PLAST
YETICO S.A.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.