EFAFLEX Polska Sp. z o.o.

EFAFLEX Polska Sp. z o.o.

Opis

Efaflex Polska - światowy lider w zakresie technologii bram szybkobieżnych do specjalnych zastosowań, który na polskim rynku działa od ponad 20 lat. Firma zajmuje czołową pozycję na rynku bram szybkobieżnych zarówno pod względem wolumenu produkcji i sprzedaży, sieci dystrybucji, jak i wdrażania innowacyjnych technologii i systemów bramowych.

Efaflex promuje rozwiązania efektywne pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym, na pierwszym miejscu zawsze stawiając na szybkość (prędkość otwierania bram to nawet 4 m/s) i wytrzymałość (odporność na obciążenia do 400 000 cykli rocznie) swoich produktów.

Informacje dodatkowe

Video

Oferta produkcyjna i usługowa

Szybkie, płynne, a przede wszystkim bezproblemowe procesy produkcyjne i logistyczne mają ogromne znaczenie w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie należy unikać częstych przestojów. EFAFLEX jest ekspertem w produkcji wysokiej jakości bram szybkobieżnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Oferuje szeroką gamę produktów, a także indywidualne rozwiązania bramowe, które są specjalnie dostosowane do życzeń i potrzeb klientów.

Systemy bramowe EFAFLEX dla przemysłu motoryzacyjnego są zaprojektowane z myślą o dużej rocznej liczbie cykli otwierania i zamykania, imponują również długą żywotnością. Zapewniają najbardziej wydajne procesy i przepływy operacyjne, a także oszczędność kosztów i energii, dzięki najwyższym prędkościom otwierania i zamykania.

  • Bramy szybkobieżne - spiralne, rolowane, harmonijkowe.
  • Specjalistyczne bramy szybkobieżne dla branży automotive, bramy maszynowe, bramy do stref zagrożonych wybuchem.
  • Serwis szybkobieżnych bram przemysłowych - własnych oraz innych producentów.
Osoba kontaktowa Artur Giczan
Ulica ul. Krótka 27A
Miasto Częstochowa
Kod pocztowy 42-200
Telefon stacjonarny +48 34 367 15 40
Województwo śląskie
Email info@efaflex.pl
Strona internetowa https://www.efaflex.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o.
MRS ELECTRONIC Sp. z o.o.
 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
SJM EUROSTAT SAS
Deltax Programming Sp. z o.o.