Scanway Sp. z o.o.

Scanway Sp. z o.o.

Opis

Poprzez umiejętne połączenie wiedzy i technologii tworzymy autorskie rozwiązania wizyjne dopasowane pod konkretne potrzeby procesów przemysłowych i technologicznych. Posiadamy doświadczenie w technikach skanowania 2D/3D i technologiach hiperspektralnych, pozwalających na lepszą automatyzację i przyspieszenie procesu produkcji.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych problemów z zakresu kontroli jakości. Świetnie odnajdujemy się tam gdzie mamy do czynienia z dużymi prędkościami, wysokimi wymaganiami jakościowymi, częstymi przezbrojeniami czy dużą różnorodnością błędów. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu technologii wizyjnych i dziedzin: optyki, programowania, FPGA, mechatroniki i automatyki. Posiadamy też doświadczonych specjalistów z wiedzą o procesach przemysłowych, takich branż jak: motoryzacyjna, drzewna i meblarska, poligraficzna oraz spożywcza.

Informacje dodatkowe

Video

Park maszynowy
  • narzędzia do szybkiego prototypowania
  • wyposażenie mechaniczne niezbędne do integracji części mechanicznych stanowisk
  • w pełni wyposażone stanowisko do prac nad elementami elektronicznymi
  • kamery, oświetlacze, obiektywy i inne elementy optyczne razem z zapleczem testowym (m.in. stół optyczny) do testów i integracji systemów wizyjnych
Oferta produkcyjna i usługowa

Tworzymy autorskie rozwiązania wizyjnej kontroli jakości, dopasowane pod konkretne zagadnienia procesu technologicznego. Branża motoryzacyjna jest jednym z naszych priorytetów.

Osoba kontaktowa Grzegorz Banakiewicz
Ulica ul. Duńska 9
Miasto Wrocław
Kod pocztowy 54-427
Telefon stacjonarny +48 71 733 62 64
Telefon komórkowy +48 603 453 385
Województwo dolnośląskie
Email g.banakiewicz@scanway.pl
Strona internetowa https://bit.ly/3riAYQL
W kategoriach: Systemy kontroli wizyjnej,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Malbox The Stamping Company
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Nifco Poland Sp. z o.o.
Test
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.