ELPLC S.A.

ELPLC S.A.

Opis

ELPLC jest producentem specjalistycznych linii produkcyjnych oraz indywidualnych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji produkcji. Firma posiada unikalne know-how w realizacji linii produkcyjnych, oparte o 17 lat działalności i doświadczeń w sektorze OEM, tier1, tier2. Jest kompletnym dostawcą automatyki przemysłowej i producentem maszyn współpracującymi z wiodącymi na rynku dostawcami systemów i komponentów.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

ELPLC S.A. to zespół ponad 160 specjalistów: projektantów, programistów, mechatroników, automatyków i operatorów. Dysponuje własnym R&D, zcyfryzowanym systemem produkcji oraz pracownią projektową. Potencjał wytwórczy jest zdefiniowany przez ok. 4200 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własny park 26 maszyn, w skład którego wchodzi: 8 centrów CNC, 9 frezarek konwencjonalnych, 3 tokarki, 6 maszyn szlifierskich.

Oferta produkcyjna i usługowa

Firma oferuje kompletne zrobotyzowane linie produkcyjne, stacje montażowe automatyczne i  półautomatyczne. Dostarcza systemy produkcji dla segmentu e-mobility, modułowe systemy produkcji, w tym amortyzatorów i sprężyn gazowych, maszyny i linie m.in. do wytwarzania wymienników ciepła, przewodów A/C, układów rozrządu, sprzęgieł, półosi, tłumików drgań skrętnych, kompleksowe linie produkcyjne rdzeni i turbosprężarek itp.  W ofercie posiada liczne innowacje, np: testery, w tym amortyzatorów oparte o silniki liniowe, stanowiska kontrolno-pomiarowe, w tym oparte na systemach wizyjnych, służące do kontroli bardzo precyzyjnych procesów oraz modułowe linie produkcyjne.

Certyfikaty ISO 9001
Osoba kontaktowa Bartłomiej Juszczyk (bartlomiej.juszczyk@elplc.com)
Ulica ul. Rozwojowa 28
Miasto Tarnów
Kod pocztowy 33-100
Telefon stacjonarny +48 14 656 66 03
Telefon komórkowy +48 603 313 490
Województwo małopolskie
Email sekretariat@elplc.com
Strona internetowa http://elplc.com/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gergonne Polska  Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
GREG-PLAST
QualityHUB24
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
TM LagerTechnik