HQ Plastics

HQ Plastics

Opis

Jesteśmy polskim, rodzinnym zakładem produkcyjnym bazującym na wieloletnim doświadczeniu 2 właścicieli w produkcji elementów z tworzyw sztucznych na potrzeby branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej, AGD. Zatrudniamy wykwalifikowaną grupę specjalistów, którzy mocno wspierają strukturę organizacyjną firmy.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Posiadamy maszyny wtryskowe o tonażu 50t-550t, doposażone dodatkowo w urządzenia montażowe oraz technologię zgrzewania ultradźwiękowego. Procesy obsługiwane są również za pomocą robotów 4 i 6 osiowych. System zarządzania opiera się o własny w pełni zintegrowany system ERP, który rejestruje przepływ procesów za pomocą kodów kreskowych od momentu wejścia materiału do wysyłki wyrobu gotowego do klienta zachowując unifikalny kod traceability dla wąskich zakresów czasowych od każdej sztuki do każdego opakowania.

Oferta produkcyjna i usługowa

Oferujemy wtrysk elementów tworzywowych w technologii 1K i obtrysku z dodatkowymi montażami z elementami metalowymi, taśmami, piankami i komponentami montażowymi lub elektronicznymi. Są to różnego typu elementy exterior, interior oraz funkcjonalne wykonane z szerokiego zakresu granulatów. Posiadamy również narzędziownię i budujemy samodzielnie formy wtryskowe lub zlecamy u kwalifikowanych dostawców. Posiadamy certyfikację IATF 16949 oraz ISO 9001 na projektowanie i produkcję elementów tworzywowych.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 9001
Osoba kontaktowa Aleksandra Błasiak
Ulica ul. Górecka 63D
Miasto Skoczów
Kod pocztowy 43-430
Telefon komórkowy +48 600 672 208
Województwo śląskie
Email aleksandra.blasiak@hqplastics.pl
Strona internetowa https://hqplastics.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Galwanizer Sp. z o.o.
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
BARIBAL Group
Gergonne Polska  Sp. z o.o.