ITA Sp. z o. o. Sp. k.

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.

Opis

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które od 1999 r. dostarcza polskiemu przemysłowi oraz nauce systemy pomiarowe i narzędziowe oraz świadczy usługi metrologiczne i kalibracyjne. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących zróżnicowane potrzeby naszych odbiorców. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających.

Posiadamy cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, świadcząc wszechstronne usługi metrologiczne i kalibracyjne. Jako jedna z nielicznych w Polsce, ITA otrzymała Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025 dla przeprowadzania kalibracji całego szeregu urządzeń pomiarowych. Posiadamy również Dział Badawczo Rozwojowy zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem specjalnych stanowisk również do pomiarów zautomatyzowanych i zrobotyzowanych

Znani jesteśmy na rynku jako pionierzy w zakresie promocji zaawansowanych technik pomiarowych w Polsce. Tyczy się to zwłaszcza tomografii rentgenowskiej, technik skanowania 3D, mikroskopii różnicowania ogniskowego, spektrometrii rentgenowskiej, DIC i wiele innych. Obserwując trendy światowe, uważamy, że przyszłość należy do bezstykowych technik pomiarowych (np. z wykorzystaniem laserów o różnych barwach lub promieniowania rentgenowskiego) i z powodzeniem promujemy te rozwiązania na polskim rynku.

Informacje dodatkowe

Video

Oferta produkcyjna i usługowa

Systemy pomiarowe, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów pod względem ich poprawności wymiarowej oraz szeroko pojętych badań materiałowych takich jak np. wytrzymałość czy skład.

Nasze urządzenia mają zastosowanie zarówno w kontroli biernej jak i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego.

Jesteśmy również dostawcą systemów narzędziowych, oferujemy wysokowydajne narzędzia frezarskie, wiertła i narzędzia do obróbki gwintów, oprawki i systemy mocowania narzędzi, ustawiacze narzędziowe oraz wyposażenie warsztatowe. Jesteśmy rozpoznawalni w Polsce jako poważny dostawca narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, samochodowego oraz dla producentów form, wykrojników oraz stempli.

Osoba kontaktowa Dariusz Brzozowski, Dyrektor Sprzedaży
Ulica ul. Poznańska 104, Skórzewo
Miasto Poznań
Kod pocztowy 60-185
Telefon stacjonarny +48 61 222 58 00
Województwo wielkopolskie
Email info@ita-polska.com.pl
Strona internetowa http://www.ita-polska.com.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
ISRINGHAUSEN Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
RADMOT Sp. z o.o.
QualityHUB24