Gotec Plastics Polska sp. z o.o.

Gotec Plastics Polska sp. z o.o.

Opis

Specjalizujemy się w produkcji części jedno i wielokomponentowych, wtryskowych i hybrydowych oraz w prostym i skomplikowanym montażu modułów. Nasze usługi obejmują rozwój produktu i tworzenie prototypów po produkcję seryjną. Aby uzupełnić naszą ofertę i zapewnić najlepszą możliwą pomoc, oferujemy Państwu kompleksowe zarządzanie projektami, w tym uzgodnienie techniczne i logistyczne oraz koordynację poddostawców.

Zawsze szukamy najlepszego i najbardziej odpowiedniego rozwiązania, a przy tym możemy czerpać z pełnego know-how Grupy GOTEC w zakresie produkcji i usług dodatkowych - takich jak procesy powlekania premium.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Park maszynowy obejmuje maszyny wtryskowe o wysokim stopniu automatyzacji o wielkości 25-500t z możliwością szczegółowego śledzenia i nadzorowania historii produkowanych wyrobów. Mamy możliwość wtrysku wielokomponentowego - 2,3k.

Gniazda robocze są przystosowane do obsługi form wymagających sterowania układem hydrulicznym, pneumatycznym i elektrycznym. Maszyny uznawane za wiodące w branży producentów takich jak Engel, Arburg, Battenfeld czy Ferromatik.

Oferta produkcyjna i usługowa

formy wtryskowe, komponenty hybrydowe, moduły złożeniowe, prototypy do produkcji seryjnej, zarządzanie projektem

Certyfikaty IATF 16949, ISO 9001
Osoba kontaktowa Marta Iwankowska
Ulica Jastrzębie 1a
Miasto Jastrzębie
Kod pocztowy 87-322
Telefon komórkowy +48 665060464
Województwo kujawsko-pomorskie
Email m.iwankowska@gotec-group.com
Strona internetowa https://gotec-plastics.com/en/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
GABEC
ProfilGate
Poliamid Plastics Sp. z o.o.
GREG-PLAST
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.