Elmigo Sp. z o.o.

Elmigo Sp. z o.o.

Opis

Elmigo Sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się odzyskiwaniem i przetwarzaniem odpadów z tworzyw sztucznych, które są poddawane procesom sortowania, mielenia i regranulacji, by mogły wrócić z powrotem do zakładu macierzystego w postaci pełnowartościowego surowca do produkcji.

W naszej pracy skupiamy się na selektywnym pozyskiwaniu odpadów „u źródła”, co oznacza, że już na etapie produkcji są stosowane rozwiązania pozwalające na właściwą segregację materiałów.

Współpraca z naszą firmą pozwala znacząco zwiększyć udział odpadów nadających się do dalszego przetworzenia, co w rezultacie obniża koszty zakupu surowców, wspomagając jednocześnie dążenie do produkcji zeroemisyjnej.

 

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę specjalistów. Dbamy o długofalowe oraz partnerskie relacje z naszymi klientami. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość oferowanych usług - działamy zgodnie z wdrożonym Systemem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015 oraz ISO 9001:2015, a także zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością IATF 16949:2016.

 

Zapraszamy do współpracy. 

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa

 

  • Przyjmujemy odpady poprodukcyjne z tworzyw sztucznych, takich jak: ABS, ASA, PC, PCABS, PA, PMMA, poliolefiny (PP, PE), interesują nas także materiały z dodatkiem włókna szklanego (GF). Kupujemy również przemiały wyżej wymienionych tworzyw, w ilościach powyżej 1 tony.
  • Oferujemy do sprzedaży przemiały tworzyw sztucznych - technicznych, takich jak: PA6 i 6.6, ABS, ASA, PC, PC/ABS, PMMA oraz poliolefiny (PP, PE) w ilościach od jednej tony do ilości całosamochodowych. Większość oferowanych przez nas towarów produkowana jest z surowców powtarzających się.
  • Oferujemy kompleksową obsługę zakładów produkcyjnych - proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na ponowne wykorzystanie odpadów w tym samym zakładzie w postaci przemiałów lub regranulatów, co wpływa na obniżenie kosztów produkcji.
  • Wykonujemy usługi mielenia i/lub regranulacji powierzonych odpadów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001
Osoba kontaktowa Michał Stypa
Ulica ul. Magazynowa 4
Miasto Zabrze
Kod pocztowy 41-807
Telefon komórkowy +48 881 329 125
Województwo śląskie
Email mstypa@elmigo.com.pl
Strona internetowa https://elmigo.com.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Coro-Tech Sp. z o.o.
ELPLC S.A.
SurTec Polska Sp.z o.o.
YETICO S.A.
Craemer GmbH