Substance Analyst

Substance Analyst

Opis

Substance Analyst jest polską firmą pomagającą spełniać coraz to nowe obowiązki nakładane przez prawodawstwo krajowe lub międzynarodowe na firmy z sektora motoryzacyjnego. Regulacje rządowe dotyczą wytwarzania, importowania lub stosowania substancji chemicznych w produktach.

Pomagamy przedsiębiorstwom w wykazaniu, że wytworzony przez nich produkt jest zgodny z wytycznymi takich regulacji, jak REACH, ELV, China ELV itd. Zajmujemy się kompleksową obsługą baz danych SCIP, IMDS oraz ich chińskiego odpowiednika CAMDS dla całego łańcucha dostaw.

Do naszych zadań należy też poprawa obecnych procesów raportowych oraz ich automatyzacja. Prowadzimy cykliczną analizę danych produktu w celu wczesnego wykrycia problemu z substancją oraz reakcji na nadchodzące zmiany regulacyjne już na wczesnym etapie projektu zapewniając, że produkt nie napotka problemów związanych z materiałem w dalszej fazie rozwoju lub przed wejściem do produkcji.

Organizujemy też kompleksowe szkolenia w temacie regulacji substancji dla sektora motoryzacyjnego, nie tylko samej obsługi baz danych IMDS czy CAMDS. Wszystkie kursy uwzględniają najnowsze wymagania legislacyjne i dodatkowo pokazują, jak baza danych może być wykorzystana do ich spełnienia. Funkcja analiz jest ważną częścią szkoleń.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa
  • Analiza produktu pod kątem uregulowanych substancji chemicznych w oparciu o dane IMDS i CAMDS oraz inne.
  • Optymalizacja procesów wewnętrznych IMDS, CAMDS i SCIP dla przedsiębiorstw
  • Rejestracja i optymalizacja firmy w bazie IMDS, CAMDS i SCIP
  • Szkolenia z obsługi bazy IMDS, CAMDS i SCIP dla pracowników (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i online) – podstawowe i w pełni kompleksowe.
  • Pełna obsługa bazy IMDS, CAMDS i SCIP wraz z cykliczną analizą danych.
  • Usługi doradcze i konsultingowe
Osoba kontaktowa Zenon Hibner
Ulica ul. Wielkopolska 10
Miasto Częstochowa
Kod pocztowy 42-221
Telefon komórkowy +48 793 937 704
Województwo śląskie
Email info@substanceanalyst.com
Strona internetowa http://substanceanalyst.com/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Etyfol
SurTec Polska Sp.z o.o.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
ELPLC S.A.
Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG