DAGA Sp. z o.o.

DAGA Sp. z o.o.

Opis

Od 40 lat zajmujemy się obróbką metali na zimno oraz montażem wytworzonych przez siebie elementów. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala z sukcesami produkować dla najbardziej wymagających, w tym dla branży elektrycznej, agd i automotive. Trwałość i precyzja wykonania oraz spełnianie wymagań jakościowych stanowią fundament naszej produkcji. Kadra inżynierska prowadzi projekty od ich fazy rozwoju i prototypowania, poprzez produkcję narzędzi i zatwierdzenia do produkcji seryjnej.

Biorąc pod uwagę ogólnoświatowy zasięg naszych kontrahentów oraz globalny zakres ich praktyk biznesowych, rozwijamy i ciągle doskonalimy system zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001:2015 oraz wymagania jakościowe stawiane przez branżę automotive.

Fundamentem działania firmy DAGA jest postępowanie w duchu korporacyjnej polityki zrównoważonego rozwoju i tworzenie organizacji o najwyższych standardach odpowiedzialności społecznej. Nasza kultura i wartości opierają się na służbie, uczciwości i osobistej odpowiedzialności za nasze czyny oraz osiągane rezultaty. Dlatego strategiczne i operacyjne działania biznesu zawsze wiążemy z ochroną praw człowieka, praw pracowniczych i środowiska oraz przeciwdziałamy korupcji.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Jesteśmy długoletnim producentem elementów metalowych dla wiodących firm branży automotive i agd. Specjalizujemy się w tłoczeniu i wykrawaniu elementów seryjnych i wielkoseryjnych zgodnie ze specyfikacją Klienta i jego wymaganiami. Nasz park maszynowy i własna narzędziownia z biurem projektowym umożliwiają nam kompleksową obsługę najbardziej wymagających zleceń. Dostarczamy swoim Klientom detale zabezpieczone antykorozyjnie dzięki współpracy z zakładami specjalizującymi się w powierzchniowej obróbce metali z zastosowaniem procesów elektrolitycznych i chemicznych.

Do produkcji seryjnej wykorzystujemy linie produkcyjne wyposażone w prasy z podajnikami umożliwiające pracę ciągłą z materiałami o różnej grubości (0,3 mm - 10,0 mm). Obsługujemy wykrojniki o wymiarach max 1000mm x 600mm x 500mm (h) przy naciskach od 6 do 250 ton. 
W zakładzie został wdrożony system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001:2015. Dodatkowo rozwijamy nasze standardy zgodnie z wymogami jakości segmentu automotive (IATF 16949, VDA 6).

Oferta produkcyjna i usługowa

Specjalizujemy się w obróbce na zimno materiałów (blach/taśm/drutów płaskich) wykonanych m.in. ze stali niskowęglowych, nierdzewnych, miedzianych. Wszystkie surowce są certyfikowane i pochodzą od sprawdzonych i profesjonalnych centr serwisowych zatwierdzanych przez Klienta. Nasi dostawcy to firmy zarówno krajowe, jak i zagraniczne będące liderami na rynkach UE.
Wdrażamy nową produkcję na podstawie rysunku wyrobu i na podstawie wymagań Klienta i jego branży (m.in. PPAP). Samodzielnie projektujemy proces technologiczny wraz z towarzyszącym mu procesem jakości oraz narzędziami do wykrawania/tłoczenia w produkcji seryjnej. Mamy również możliwości techniczne do wykonania elementów prototypowych w fazie projektowej.

W swoich strukturach posiadamy własne biuro projektowe, którego doświadczenie i wiedza pozwala na projektowanie nowoczesnych narzędzi jedno i wielotaktowych zarówno na potrzeby własne, jak i na zlecenia zewnętrzne Klienta. W ślad za projektem idzie nasze generalne wykonawstwo, które opieramy na własnej narzędziowni i na sprawdzonych podwykonawcach komponentów i części znormalizowanych.  Zgodnie z wewnętrznymi standardami, narzędzia własne, jak i powierzone podlegają stałej kontroli, analizie, monitorowaniu oraz konserwacji.

Certyfikaty ISO 9001
Ulica al. Armii Krajowej 54
Miasto Wrocław
Kod pocztowy 50-541
Telefon stacjonarny +48 71 792 78 01
Województwo dolnośląskie
Email handel@daga.com.pl
Strona internetowa http://www.daga.com.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

WOLMOT Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.
Craemer GmbH
Alucrom Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.