Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.

Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.

Opis

ZM Postęp to wielkoseryjny producent wyrobów metalowych, dostawca dla największych firm  motoryzacyjnych (OEM, Tier1 i Tier2) jak i do innych branży przemysłu w kraju i na świecie.

Specjalizujemy się w produkcji elementów konstrukcji karoserii samochodowych, elementów konstrukcji siedzeń samochodowych, komponentów układów wydechowych, elementów antywibracyjnych w samochodach, detali silników prądu stałego, detali do wymienników ciepła, układów chłodzących, dużego AGD.

Produkujemy szeroką gamę elementów z rur, blach oraz taśm stalowych, aluminiowych w zakresie 0,5-5 mm.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Luma Automation, specjalizującej się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną oraz dobrze rozwinięty park maszynowy, jak również nowoczesne urządzenia pomiarowe, które umożliwiają nam zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów.

Oferta produkcyjna i usługowa

Oferta Zakładów Metalowych POSTĘP obejmuje produkcję części metalowych w trzech segmentach:

  • tłoczenie metali,
  • obróbka rur,
  • systemy montażu.

Wykorzystujemy m.in. techniki spawania w osłonie gazowej z użyciem robotów, zgrzewania oporowego – garbowego i  punktowego, nitowanie oraz techniki obróbki plastycznej metali na zimno.

W procesie tłoczenia metali wykorzystywane są prasy mechaniczne mimośrodowe (m.in. prasa Helmerding 1000T) oraz hydrauliczne. Obróbka obejmuje gięcie, cięcie laserowe, tłoczenie, formowanie, spawanie, zgrzewanie punktowe, nitowanie czy wtłaczanie.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001
Ulica ul. Leona Wyczółkowskiego 16
Miasto Gliwice
Kod pocztowy 44-109
Telefon stacjonarny +48 32 271 12 74
Województwo śląskie
Email sales@postep.pl
Strona internetowa https://postep.pl

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gotec Plastics Polska sp. z o.o.
Etyfol
Bimax Sp. z o.o.
ProfilGate
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.