Nifco Poland Sp. z o.o.

Nifco Poland Sp. z o.o.

Opis

Firma Nifco jest globalnie działający producentem elementów z tworzyw sztucznych, ze swoją siedzibą w Japonii. Obecnie posiada placówki na całym świecie wyspecjalizowane w produkcji części samochodowych, jedną z nich jest siedziba na Dolnym Śląsku, która prężnie działa od 2006 roku. Nifco Poland posiada szeroką gamę produktów wykorzystywanych wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdów, ponadto zajmuje się produkcją części kinematycznych, powertrain oraz fasteners, produkuje również detale wykorzystywane w układach paliwowych, a w katalogu firmowy znajduje się duży wybór części do kontroli ruchu nazywane częściami MCD, czyli Motion Control Devices. 

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Obecnie w swoim parku maszynowym firma posiada 60 wtryskarek, takich producentów jak Engel, Fanuc czy Nergi Bossi, w przedziale tonażowym od 50 do 500 ton, wykonując procesy 1K oraz 2K (BI Injection), ponadto wyposażona jest w kompleksowe stacje montażowe. Na terenie zakładu zlokalizowana jest zautomatyzowana lakiernia przystosowana do malowania płaskiego z funkcją 3D (Multiflex System). Firma posiada zarówno maszyny do hot stampingu, weldingu oraz tampo printingu.

Oferta produkcyjna i usługowa

Nifco Poland zajmuje się takimi procesami jak:

  • Wtrysk
  • Lakierowanie 
  • Hot Stamping - również nazywany termodrukiem, technika druku z użyciem specjalistycznej folii i matryc wypukłych wykonanych z materiału przewodzącego ciepło.
  • Welding - ultrasonic & rotation - proces wykorzystywany do łączenia ze sobą różnych materiałów, ultradźwiękowe wibracje o wysokiej częstotliwości spawane są pod ciśnieniem w celu utworzenia spoiny.
  • Tampo printing - metoda polegająca na nakładaniu farby na detale za pomocą specjalistycznego stempla zwanego tamponem.
  • Kompleksowy montaż.
Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001
Ulica Przemysłowa 41-43
Miasto Świdnica
Kod pocztowy 58-100
Telefon stacjonarny 48 74 649 55 00
Województwo dolnośląskie
Email sales@pl.nifco.com
Strona internetowa https://www.nifco.com/en/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

RAMPF Production Systems GmbH & Co.
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
 Quality Control Innovation System Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
Bimax Sp. z o.o.
Poliamid Plastics Sp. z o.o.