Baterie z Polski i Węgier napędzą europejską elektromobilność?
str. 24-29

Elektromobilność to temat, który ostatnio odmieniany jest przez wszystkie przypadki. Kolejne koncerny branży motoryzacyjnej zgłaszają chęć produkcji swoich samochodów w oparciu o napęd elektryczny.

 
W numerze:

6 7  

6. Konferencja dla narzędziowni TOOL-SHOP
str. 3-6


Zapraszamy na kolejną edycję konferencji TOOL-SHOP, która dedykowana jest narzędziowniom oraz ich potencjalnym zleceniodawcom.
(pobierz Agendę)

     
8 9   Volkswagen Poznań rozpoczął rozbudowę w Antoninku
str. 8-9

Zgodnie z zapowiedziami ze stycznia 2018 r. pod koniec maja ofijalnie rozpoczęto rozbudowę zakładu Volkswagena w Poznaniu. Wartość inwestycji to ponad 400 mln euro.
     
12 13   Polaris Poland: pojazdy terenowe i menedżerowie do zadań specjalnych
str. 12-17

Polska jest krajem wybieranym pod inwestycje branży motoryzacyjnej, nie tylko w zakresie produkcji podzespołów i części, ale także montowania całych pojazdów. Potwierdzeniem tego jest zakład amerykańskiego Polarisa, który wytwarza pojazdy offroadowe typu ATV (all-terrain-vehicle) lub SxS (side by side).
     
44 45   Delegowanie pracowników.
Ważne zmiany dla pracodawców świadczących usługi poza granicami Polski.
str. 44-46

Jest już pewne, że fimy delegujące pracowników, w tym fimy związane z przemysłem motoryzacyjnym, czekają wkrótce rewolucyjne zmiany. Proponowane poprawki w dyrektywie dotyczącej delegowania pracowników zostały przyjęte przez Unię Europejską
 

Ponadto, m.in.:

  • Zarządzanie jako ciekawe wyzwanie - wywiad z Jolantą Musielak, członkiem zarządu ds. personalnych i organizacji Volkswagen Poznań (s. 10 - 11)
  • Opel: PSA potwierdziło inwestycję w fabryce w Tychach (s. 20-23)
  • 2017 rok - rekordowa produkcja sprzedana, zatrudnienie i eksport przemysłu motoryzacyjnego w Polsce (s. 32 - 35)
  • Co nowego u dostawców? (s. 33 - 42)
  • Automotive CEE DAY 2018 - relacja (s. 50 - 52)
  • Forum HR w branży motoryzacyjnej (s. 54 - 55)


Archiwalne wydania „AutomotiveSuppliers.pl review” są dostępne bezpłatnie w serwisie AutomotiveSuppliers.pl (dla subskrybentów).

0
Udostępniono

See PDF