TIMRET Sp. z o.o.

TIMRET Sp. z o.o.

Opis

TIMRET Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2004 roku. Tartak zlokalizowany jest w Boruszynie ok. 60 km od miasta Poznania.

Jesteśmy licencjonowanym producentem palet Epal o numerze licencji 233. Dodatkowo posiadamy świadectwo fitosanitarne wydane przez Instytut Technologii Drewna o nr PL 30-337. Zagwarantowana przez nas jakość palet przyczyniła się do silnej pozycji w przemyśle opakowań drewnianych, a wysokie umiejętności oraz doświadczenie kadry zarządzającej stały się jej gwarancją dla naszych wyrobów.

Nasz zakład produkcyjny od początku istnienia nastawiony jest na stworzenie zautomatyzowanego parku produkcyjnego. Wprowadziliśmy bardzo precyzyjną kontrolę jakości na każdym etapie, od pozyskania surowca, aż po finalnie załadowane produkty na naczepę pojazdu.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Pracujemy na maszynach szwedzkiego producenta IM Hart - do produkcji palet niestandardowych oraz palet chemicznych. Maszyny polskich producentów takich jak: Karolex do produkcji palet EUR/EPAL, czy Bizea do produkcji palet wielkowymiarowych.

Mamy w pełni wyposażoną linie do przetarcia firmy Stravis wraz z korowarką, by zapewnić 100% czystość surowca. Dodatkowo wspomagamy naszą produkcję optymalizerkami z Metalotechniki i stacjonarnymi stołami do zbijania marki Bizea.

Oferta produkcyjna i usługowa

W naszej ofercie znajdują się zarówno najpowszechniejsze palety EUR/ EPAL, palety przemysłowe, chemiczne CP, jak i palety niestandardowe. Dodatkowo posiadamy w sprzedaży również palety używane (I gatunek, II gatunek).

Nasi Klienci zarówno krajowi, jak i zagraniczni cenią w naszej obsłudze: indywidualne podejście do Klienta, elastyczność, rzetelność i przede wszystkim jakość. Z tymi cechami marka Timret utożsamia się w codziennej pracy.

Osoba kontaktowa Patryk Milde
Ulica Boruszyn 29B
Miasto Połajewo
Kod pocztowy 64-710
Telefon komórkowy +48 575 433 555
Województwo wielkopolskie
Email patryk@timret.com.pl
Strona internetowa https://www.timret.com.pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.
Etyfol
Lubricant Polska Sp. z o.o.
Pol-Technology Sp. z o.o.
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.