ProfilGate

ProfilGate

Opis

ProfilGate® jest stosowany do redukcji ilości osiadającego kurzu na produkcie oraz minimalizowania zanieczyszczeń przenoszonych przez wózki transportowe oraz obuwie do miejsc produkcji, magazynów czy innych pomieszczeń wymagających wyższego poziomu czystości.

ProfilGate® oferuje innowacyjne, opatentowane systemy czyszczenia, które skutecznie eliminują do 80% wszystkich zanieczyszczeń,  zanim trafią one do hal produkcyjnych i logistycznych.  Maty przejazdowe są montowane przy wejściach, gdzie mechanicznie usuwają brud, który następnie jest gromadzony w specjalnych wannach. Nasz opatentowany system wyróżnia się efektywnością dzięki specjalnemu ustawieniu szczotek, które jest bardziej skuteczne niż tradycyjne rozwiązania.

Wykorzystanie naszych systemów redukuje czas potrzebny na sprzątanie, minimalizuje przerwy w pracy i obniża koszty związane z utrzymaniem czystości. To rozwiązanie nie tylko podnosi standardy higieniczne, ale także zwiększa bezpieczeństwo i jakość produkcji, ograniczając ryzyko wniesienia zanieczyszczeń do miejsc wymagających większej czystości.

Informacje dodatkowe

Video

Osoba kontaktowa Maciej Wisiorowski
Ulica ul. Wałowicka 19A
Miasto Warszawa
Kod pocztowy 02-451
Telefon stacjonarny +48 22 863 64 71
Telefon komórkowy +48 795 000 528
Województwo mazowieckie
Email biuro@profilgate.pl
Strona internetowa https://profilgate.pl/
W kategoriach: Usługi,Baza dostawców,

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ABC Colorex Sp. z o.o.
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
BARIBAL Group
YETICO S.A.
MRS ELECTRONIC Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.