YETICO S.A.

YETICO S.A.

Opis

Yetico S.A. to obecnie jeden z największych przetwórców tworzyw polimerowych w Polsce.

Jesteśmy czołowym polskim producentem płyt styropianowych stosowanych w termoizolacji budynków oraz opakowań ze styropianu wykorzystywanych do zabezpieczania produktów, takich jak: sprzęt RTV, AGD, meble, stolarka otworowa.

Sukcesy oraz kompetencje nabyte w branży EPS sprawiły, że dynamicznie inwestujemy w naszą działalność w obszarze tworzyw sztucznych.

Dziś możemy pochwalić się jedną z najnowocześniejszych fabryk z technologią wtryskową w Polsce oraz produkcją komponentów dla branży Automotive oraz RTV.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy

Fabryka Yetico w Gorzowie Wielkopolskim specjalizuje się w technologii formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych. Zakład posiada nowoczesny park maszynowy, na który składają się wtryskarki ENGEL CC300 w zakresie 1700 - 2700 T i ENGEL DUO 2300 z 6-osiowym robotem KUKA o udźwigu do 90 KG.

Nowoczesne maszyny oraz wyposażenie oznaczają stabilny proces produkcyjny, dobrą jakość, powtarzalność, wydajność oraz niezawodność na polu dostaw.  

Oferta produkcyjna i usługowa

Oferta produkcyjna: rozwiązania z EPS oraz plastiku dla branży motoryzacyjnej; komponenty wizualne i niewizualne do sprzętu RTV i AGD; kształtki techniczne stanowiące integralne części składowe produktów.

Oferta usługowa: koordynacja produkcji form wtryskowych; montaż elementów na linii produkcyjnej; konfekcjonowanie zgodnie ze standardami klienta; dostawy w systemie JUST IN TIME.

Certyfikaty IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001
Ulica ul. Mosiężna 14
Miasto Gorzów Wlkp.
Kod pocztowy 66-400
Telefon komórkowy +48 880 524 105
Województwo lubuskie
Email r.duljasz@yetico.com
Strona internetowa https://yetico.com/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

SJM EUROSTAT SAS
Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
PILOUS Packaging Polska Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Deltax Programming Sp. z o.o.
MRS ELECTRONIC Sp. z o.o.