Czas rozwoju produktów w branży motoryzacyjnej jest w dużej mierze uzależniony od liczby fizycznych prototypów, okresu poświęconego na ich budowę oraz późniejsze testy w laboratorium lub na torze testowym.

Wyzwania związane z oceną projektu przy użyciu fizycznych prototypów obejmują nie tylko miesiące budowy i testowania, ale również fakt, że czasami prototypy są reprezentacjami idealnego produktu i nie odzwierciedlają typowych realiów produkcji masowej.


Jak zatem uporać się z tymi wyzwaniami i wdrożyć rozwiązania, które przyniosą poprawę jakości przy jednoczesnym szybszym wprowadzaniu nowych funkcji?

Ciągła wirtualna weryfikacja i walidacja usprawnia proces rozwoju produktu w sektorze motoryzacyjnym. Dostępne zestawy narzędzi zapewniają przedsiębiorstwom możliwość unowocześniania prac dotyczących projektowania i symulacji w obszarach termiki, topologii, ruchu czy wibracji.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w whitepaperze "Continuous Virtual Verification and Validation Streamlines Automotive Development Processes" przygotowanym przez CIMdata.

Pobierz teraz, dowiedz się, jak przyspieszyć innowacje i wyprzedzić konkurencję.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
DSR S.A.
Bodycote Polska Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)