ANT Solutions Sp. z o.o.

ANT Solutions Sp. z o.o.

Opis

ANT Solutions jest kompleksowym dostawcą rozwiązań IT dla zakładów produkcyjnych. Cechuje nas eksperckie i indywidualne podejście do każdego projektu, celem zwiększenia wydajności produkcji. Wdrażamy gotowy system wraz z podłączeniem maszyn i urządzeń, dostosowując go do unikalnej konfiguracji każdej fabryki, aby zapewnić możliwość monitorowania wszystkich etapów procesu produkcyjnego, w celu zwiększenia wydajności.

Nasz pełny ekosystem zwany Smart Factory wspiera procesy planowania (ASP), magazynowania na produkcji (Shop Floor WPS), utrzymania ruchu (CMMS) czy zarządzania energią (EMS). Ponad to zapewnia zintegrowany, płynny przepływ danych i informacji pomiędzy wszystkimi systemami w fabryce. W jego rdzeniu leży rozwiązanie informatyczne klasy MES, które umożliwia zbieranie danych operacyjnych z linii produkcyjnych i ich wizualizację w przyjazny sposób dla wszystkich pracowników, aby podejmować lepsze i szybsze decyzje.

Smart Factory firmy ANT wspiera wdrożenie w fabryce metodologii lean manufacturing i ciągłego doskonalenia oraz pozwala skupić się na codziennych zadaniach, które mają znaczenie.

Informacje dodatkowe

Oferta produkcyjna i usługowa
Osoba kontaktowa Sebastian Kasza
Ulica Aleja Pokoju 18
Miasto Kraków
Kod pocztowy 31-564
Telefon stacjonarny +48 12 296 50 40
Telefon komórkowy +48 504 430 474
Województwo małopolskie
Email contact@antsolutions.eu
Strona internetowa https://antsolutions.eu/pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
BARIBAL Group
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
GREG-PLAST