Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Stellantis poinformował, że od chwili swojej premiery, która miała miejsce na Salonie Samochodowym w Paryżu w październiku 2022 roku, klienci złożyli już 100 000 zamówień na model Jeep Avenger.

Auto, nagrodzone m.in. tytułe Europejski Samochód Roku 2023, jest od początku zeszłego roku produkowane seryjnie w zakładzie w Tychach.

Eric Laforge - dyrektor marki Jeep w regionie Rozszerzonej Europy powiedział: „Świętując ten niezwykły sukces Jeepa® Avengera, nie chodzi tylko o liczby czy wyróżnienia; chodzi o nieustanne oferowanie klientom wolności wyboru, aby zaspokoić każdą potrzebę mobilności i zapewnić niezrównane wrażenia z jazdy. Mając na koncie imponującą liczbę 100 000 zamówień od klientów, Avenger jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w innowacje i jakość, które przedefiniowują standardy, wyznaczając nowe i pozostawiając niezatarty ślad w segmencie B-SUV i nie tylko”.

Marka przygotowuje się do wprowadzenia do końca 2024 roku długo wyczekiwanego modelu Jeep Avenger 4xe, podkreślając tym samym swoje ciągłe zaangażowanie w innowacje w sektorze motoryzacyjnym.

Jeep Avenger to jeden trzech crossoverów, obok Fiata 600 i Alfy Romeo Juniora, które są wytwarzane w Tychach.
0
Udostępniono
Siemens
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Mondi Simet Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.