Stokvis Tapes
VIA
MZK Opole wybrało firmę Solaris na dostawcę 9 autobusów elektrycznych Urbino 12 electric. Zamówione pojazdy dołączą do miejskiej floty w drugiej połowie 2024. Ciche i zeroemisyjne e-busy będą wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, zwiększających komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Wraz z autobusami Solaris dostarczy do miasta także infrastrukturę ładowania pantografowego i plug-in.

W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE) oraz Urząd Miasta Jaworzno, spółka ElectroMobility Poland SA (EMP) zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha, zlokalizowanej na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego (JOG).

WOLMOT Sp. z o.o. to jedna z kilku firm, które dołączyły w ostatnim czasie do internetowej bazy dostawców produkcyjnych i nieprodukcyjnych AutomotiveSuppliers.pl. Dziś chcemy przybliżyć Państwu jej ofertę.

Volkswagen Samochody Dostawcze zorganizował premierę Volkswagena Caddy 3. A już 12 listopada 2003 r., o godz. 20:06 i 45 sek., z taśmy produkcyjnej zakładów Volkswagen Poznań zjechał pierwszy egzemplarz tego modelu, wyprodukowany w 100% w poznańskiej fabryce. Przez 20 lat produkcji Caddy w Poznaniu, teren zakładów opuściło ponad 2,6 mln egzemplarzy Caddy generacji 3, 4 i 5.

Polenergia eMobility wybuduje ponad 30 nowych, ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Stacje powstaną przy parkach handlowych należących do grupy Newgate Investment.

Według danych z końca sierpnia 2023 r., w Polsce były zarejestrowane łącznie 48 533 osobowe i użytkowe samochody całkowcie elektryczne (BEV). Przez pierwsze osiem miesięcy b.r. ich liczba zwiększyła się o 15 137 sztuk, tj. o 67% więcej niż w analogicznym okresie 2022 r. - wynika z Licznika Elektromobilności, uruchomionego przez PZPM i PSPA.

21 września br. burmistrz Nysy wydał decyzję zmieniająca zeszłoroczną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla "przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie zakładu produkcji komponentów do akumulatorów elektrycznych".

5S w dzisiejszym przemyśle jest wszechobecnym standardem, fundamentem dla bardziej wyrafinowanych narzędzi i technik szczupłego wytwarzania. Funkcjonujące 5S przynosi wymierne korzyści. Wiedzą o tym wszyscy. Wszyscy, oprócz osób, które z tym standardem pracują na co dzień - oprócz operatorów produkcji!

MotoSolutions
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

FABER CNC
QSense Sp. z o.o.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
RABUGINO Sp. z o.o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Zakład Obróbki Skrawaniem Stargard