5 marca 2021 r. w fabryce MAN Bus w Starachowicach miało miejsce podpisanie umowy na zakup 20 autobusów miejskich MAN Lion’s City dla miasta Starachowice.

Rok 2020 przyniósł dla gospodarki większości państw na świecie niespotykane wcześniej wyzwania. Minione miesiące były niełatwe również dla europejskiego sektora transportu publicznego i firm produkujących pojazdy w tym segmencie motoryzacji.

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny wzrost szeroko pojętej automatyzacji procesów oraz robotyzacji w przemyśle.

Pragniemy przybliżyć Państwu kolejną firmę z internetowej bazy firm motoryzacyjnych portalu AutomotiveSuppliers.pl - Heute Service Sp. z o.o.

W ubiegłym tygodniu jedenaście gazowych autobusów AUTOSAN dotarło na północno-wschodni kraniec Polski i zameldowało się w Suwałkach.

Integracja łańcucha dostaw i migracja do chmury będą miały kluczowe znaczenie dla konkurencyjności na nowych rynkach cyfrowych dla firm z branży motoryzacyjnej.

Spółka Henniges Automotive Prudnik rozbuduje zakład produkcyjny wykorzystując teren byłej fabryki Frotex.

Luty był kolejnym miesiącem, w którym nie zabrakło interesujących wydarzeń związanych z przemysłem motoryzacyjnym w Polsce. Przedstawiamy nasz subiektywny kalendarz zdarzeń.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

3M Poland Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
ARRK Shapers Polska Sp. z o.o.
PHU BOMI Michalina Kołcz
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
MX norm Sp. z o.o.