Stokvis Tapes
VIA
24 marca 2023 r. zarząd UNIBEP S.A podpisał umowę z Umicore Poland Sp. z o.o. w przedmiocie rozbudowy i przebudowy zakładu produkcji materiałów katodowych w Radzikowicach (opolskie).

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, modele: Sprinter Typ 906, wyprodukowanych w Niemczech, oraz Vito/Viano Typ 639, wyprodukowanych w Hiszpanii, określone warunki klimatyczne mogą z czasem spowodować zmianę właściwości chemicznych gazu pędnego w generatorze gazu niektórych poduszek powietrznych firmy Takata.

Flota samochodów Volkswagen Poznań obsługująca codzienne dostawy podzespołów do fabryki w Poznaniu, wzbogaciła się o pierwsze elektryczne rozwiązanie transportowe Scania 25P. Samochód wykonywać będzie na co dzień wahadłowe kursy na ośmiokilometrowej trasie łączącej park dostawców w Swarzędzu z zakładem produkcyjnym w Poznaniu - Antoninku.

W środę, 29 marca, prezes marki Alfa Romeo Jean-Philippe Imparato odwiedził Fabrykę Samochodów Osobowych Stellantis w Tychach, w związku z planowanym tam na przyszły rok, uruchomieniem nowego modelu marki.

Przedsiębiorca Honda Motor Europe Ltd. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Honda, modele: CIVIC oraz CIVIC Type-R, rok modelowy 2023, wyprodukowanych od lipca do października 2022 r. w Japonii, element ramy siedziska kierowcy z powodu wadliwego spawu, przy zbyt dużym i ciągłym obciążeniu może pęknąć i prowadzić do grzechotania elementu.

29 marca br. Kongsberg Automotive (KA) oficjalnie otworzył swoją fabrykę w Brześciu Kujawskim. Działalność nowego kompleksu wzmocni pozycję rynkową i obecność KA zarówno w sektorze pojazdów osobowych i komercyjnych.

Oznacza to większy komfort, większą funkcjonalność oraz mniej elementów niezbędnych do wykonania gogli narciarskich.

Hyundai Motor Poland sp. z o.o., powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Hyundai, modele: KONA (wyprodukowanych w Korei Południowej od 14 grudnia 2018 r. do 21 czerwca 2020 r.) oraz i40 (wyprodukowanych w Korei Południowej od 20 grudnia 2018 r. do 30 maja 2019 r.), może wystąpić niedrożność filtra siatkowego kanału olejowego pompy podciśnienia, współpracującej z pompą wtryskową.

baza dostawcow
Automotivr CEE Day

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Alucrom Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
TM LagerTechnik
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)