W przemyśle trwa wielka transformacja w kierunku cyfryzacji, robotyzacji i automatyzacji. Powstają nowe zawody, o których jeszcze 20 lat temu nikt nie myślał, a wśród specjalistów panuje przekonanie, że już teraz ludzkość musi przygotowywać się do wykonywania zawodów, których jeszcze nie ma.

23 listopada br. do rzeszowskiego MPK dostarczonych zostało kolejnych siedem gazowych autobusów AUTOSAN SANCITY 12LF CNG.

Drugi z zakupionych w Polsce szkolnych autobusów elektrycznych został dostarczony na miejsce.

Solaris odnotował największy udział, spośród wszystkich producentów, w nowo zarejestrowanych autobusach z napędem elektrycznym w Europie Zachodniej w trzech pierwszych kwartałach 2020 roku.

Grupa Sanok Rubber Company wypracowała w trzecim kwartale 2020 roku istotny wzrost rentowności sprzedaży, dzięki czemu przy podobnym poziomie przychodów wynik EBITDA zwiększył się o blisko 88% w ujęciu rok do roku, do 40,2 mln zł.

Polska Straż Graniczna zaopatruje się w nową flotę pojazdów. Wybór padł na ikonę marki Jeep, model Wrangler w wersji Sahara z 2-drzwiowym nadwoziem, niekwestionowanego mistrza jazdy terenowej.

19 listopada 1 Regionalna Baza Logistyczna z siedzibą w Wałczu odebrała zamówione w sierpniu br. autobusy AUTOSAN LIDER 10.

Przedsiębiorca Opel Poland Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki OPEL Grandland X RM 2018, wyprodukowanych we Francji, wyposażonych w silniki DW10F (2.0 Diesel), może dojść do uszkodzenia filtra cząstek stałych (DPF) i w jego następstwie do emisji cząstek w ilościach przekraczających dopuszczone normy, co stwarza zagrożenie dla środowiska.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.
Ulter-Sport Sp. z o.o.
Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o.
Trojan Manufacturing (UK) Ltd
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Stjorsen Polska