Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
EMTECH
23 czerwca 2021 r.  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. podjęło, zgodnie z propozycją Zarządu spółki uchwałę̨ dotyczącą̨ podziału zysku Spółki za 2020 r.

21 czerwca br. Rada Nadzorcza Wielton S.A. podjęła uchwały, w których ustaliła liczbę Członków Zarządu Spółki VI Wspólnej Kadencji na 7 osób oraz powołała dotychczasowych Członków Zarządu Spółki w skład Zarządu nowej kadencji:

Publikujemy najnowsze dane o wynikach przemysłu motoryzacyjnego w Polsce po I kwartale 2021 roku

Przypominamy, że 25 czerwca br. odbędzie się webcast EY "Branża motoryzacyjna - szanse i zagrożenia a nowa rzeczywistość", z udziałem AutomotiveSuppliers.pl

Obecnie każdy model produkowanego samochodu na świecie naszpikowany jest całą gamą urządzeń elektronicznych. To praktycznie prawdziwy komputer na kołach.

Generowanie oszczędności w zakładach produkcyjnych zwykle wiąże się z optymalizacją procesów wewnętrznych. Kolejne przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej właśnie usprawniły swoją produkcję dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu PRODVISOR autorstwa firmy technologicznej ZUTOMTECH. Odnotowane wzrosty wydajności sięgają powyżej 20%.

W maju br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 29,8% w porównaniu z majem ub. roku, kiedy notowano spadek o 16,9% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu z kwietniem br. spadła o 0,8%.

18.06.2021 roku premier Mateusz Morawiecki odwiedził fabrykę pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach. Wizyta związana była z inwestycją koncernu MAN w podkrakowski zakład.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 bekuplast S.A.
FABER CNC
MM Systemy Sp. z o.o.
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
FIUKA Polska Sp. z o.o.