1LOGISTICS ŻURALSKI
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
CABKA
Sigfox
baza dostawcow
Gotec
MAN Truck & Bus przyspiesza proces transformacji i związaną z tym rozbudowę fabryki w Niepołomicach. 20 stycznia 2022 roku w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, udział wzięli Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, który odczytał list Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasza Smółka, parlamentarzyści, oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Grupa Volkswagen i Grupa Bosch podpisały porozumienie, którego celem jest zbadanie możliwości powstania europejskiego dostawcy rozwiązań i wyposażenia dla fabryk ogniw.

29 grudnia 2021 roku została zawarta umowa pomiędzy Ministrem Rozwoju, Pracy i Technologii a Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

OPZZ Konfederacja Pracy w Solaris Bus & Coach poinformowała o wynikach referendum strajkowego, które zostało przeprowadzono 18 stycznia.

Stellantis Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Peugeot, modele: 208 i 2008 oprogramowanie pojazdu może być nieaktualne, co może spowodować zatrzymanie silnika podczas jazdy i brak możliwości jego uruchomienia przez 10 minut.

Fabryka Mercedes-Benz Manufacturing Polska (MBMPL) w Jaworze informowała o wynikach produkcyjnych osiągniętych w 2021 roku.

Stalmax Sp. z o.o. to kolejna firma z internetowej bazy dostawców, którą chcemy Państwu przybliżyć.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Mercedes Sprinter Typ 907, wyprodukowanych w Niemczech, kanał kablowy wiązki przewodów alternator-rozrusznik może nie być prawidłowo zamocowany w odpowiednim miejscu.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.
Etyfol
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
HQ Plastics
ELTEK Poland Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.