Sandvik
Manutan
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
Gotec
30 czerwca 2022 r.  Zwyczajne Walne Zgromadzenie Firmy Oponiarskiej Debica S.A. podjęło - zgodnie z propozycją Zarządu spółki - uchwałę dotyczącą podziału zysku Spółki za 20201 r. w wysokości 42 678 782,57 zł  w następujący sposób:

Dziś 1 lipca w godzinach porannych została wznowiona produkcja w fabryce samochodów FCA Poland S.A., należącej do Grupy Stellantis.

23 czerwca 2022 r. zostały wręczone nagrody KIRCHHOFF Automotive Supplier the Year Award (SOY). Wręczenie nie odbyło się osobiście - najlepszych dostawców niemieckiej firmy uhonorowano podczas uroczystej konferencji internetowej.

Chmurowe platformy oprogramowania wspierają firmy motoryzacyjne w lepszym planowaniu i optymalizacji działalności.

Impact Clean Power Technology S.A. (ICPT) - lider europejskiego rynku elektromobilności - rozpoczyna budowę GigafactoryX, nowoczesnej fabryki systemów bateryjnych - dla transportu publicznego, sektora kolejowego i stacjonarnych magazynów energii zarówno dla zawodowej energetyki jak i indywidualnych użytkowników. Inwestycja oznacza zwielokrotnienie mocy produkcyjnych spółki docelowo do 5 GWh rocznie.

PKN ORLEN uruchomił w Krakowie swoją pierwszą w Polsce mobilną stację tankowania wodoru. Wodór pochodzący z biorafinerii Grupy ORLEN w Trzebini, będzie napędzać ogniwa autobusu zeroemisyjnego testowanego w krakowskiej komunikacji miejskiej.

W I kwartale 2022 r. w Polsce produkcja sprzedana w grupie PKD 29 (produkcja pojazdów samochodowych, przyczep i naczep) osiągnęła poziom 45 mld złotych. To o 2 proc. mniej niż przed rokiem.

Kierowcy elektryków korzystający z sieci ładowania GreenWay będą mieli do dyspozycji siedemdziesiąt nowych ładowarek. To wynik zakupu sieci Revnet przez GreenWay. Wszystkie stacje Revnet zostaną włączone do sieci i udostępnione w aplikacji GreenWay jeszcze w tym roku.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Fromm Poland Sp. z o.o.
TQM TRAINING & CONSULTING POLSKA Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.
Poli sp. z o.o.
Malbox The Stamping Company