Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
1LOGISTICS ŻURALSKI
CABKA
Aalberts
VIA
Gotec
Kaiser Kraft
Sigfox
Toyota ogłosiła plany seryjnej produkcji podwójnych modułów ogniw paliwowych dla dużych ciężarówek, które będą oferowane wszystkim zainteresowanym producentom.

Toyota zainwestuje do 2030 roku 13,5 miliarda dolarów w rozwój i zwiększenie produkcji baterii do hybryd i samochodów elektrycznych.

Toyota powołała nowy fundusz inwestycyjny Toyota Ventures Climate Fund do wspierania innowacyjnych pomysłów na walkę z ociepleniem klimatu.

Ford ogłosił, że Romulus w stanie Michigan będzie nowym mejscem globalnego centrum doskonałości w zakresie akumulatorów – Ford Ion Park.

Cztery na dziesięć osób planujących zmianę auta, chce kupić samochód elektryczny

Po premierze w Izraelu, nowy Fiat 500 kontynuuje swoją podróż dookoła świata, przybywając do Brazylii. W prezentacji samochodu wziął udział Olivier François, dyrektor generalny marki Fiat i dyrektor marketingu Grupy Stellantis.

Toyota zajęła 21. miejsce w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm świata w 2021 roku, przygotowanym przez Boston Consulting Group (BCG). To potężny awans aż o 20 pozycji w porównaniu z zeszłorocznym notowaniem.

Dziesięć lat po otwarciu pierwszego salonu sprzedaży w Londynie, McLaren przygotowuje się do uruchomienia setnego punktu sprzedaży swych aut. Będzie on w Chinach.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Elmigo Sp. z o.o.
Radpol S.A.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Sirit Poland Sp. z o.o.
ELPLC S.A.
ARRK Shapers Polska Sp. z o.o.