Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Brembo, światowy lider w dziedzinie układów hamulcowych, otwiera swój pierwszy zakład produkcyjny w Tajlandii. Inwestycja, o łącznej wartości około 40 milionów euro, zgodnie ze strategią Grupy ma na celu rozszerzenie jej globalnej działalności przemysłowej i pozwoli Brembo wykorzystać nowe możliwości rozwoju w Azji Południowo-Wschodniej.

Istnieją dwie podstawowe metody tworzenia oprogramowania: tradycyjny model kaskadowy oraz nowsze podejście, zwane agile (tj. „zwinne”), które jest kluczowe dla przekształcenia przemysłu motoryzacyjnego w kierunku „pojazdów zdefiniowanych programowo”.

W IV kwartale roku finansowego 2023 r. sprzedaż Magna International wyniosła 10,5 mld dolarów. To o 7 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Toyota zainwestuje kolejne 1,3 miliarda dolarów w rozwój produkcji aut elektrycznych w Stanach Zjednoczonych. Środki zostały przeznaczone na uruchomienie w fabryce Toyota Kentucky produkcji nowego modelu elektrycznego oraz baterii do aut.

W IV kwartale 2023 roku sprzedaż amerykańskiego koncernu Lear Corp. wyniosła 5,8 mld dolarów wobec 5,4 mld dolarów w tym samym okresie roku poprzedniego (+9 proc. rok do roku).

Zakład Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) wyprodukował w 2023 roku rekordową liczbę pojazdów.

Lexus rozpoczął produkcję modelu LBX w fabryce Iwate we wschodniej Japonii. Przełomowy miejski crossover powstaje w zakładach w regionie, który doświadczył zniszczenia w wyniku erupcji wulkanu i trzęsienia ziemi w Tohoku w 2011 roku.

Firma LG Energy Solution (KRX: 373220) ogłosiła wyniki finansowe za cały rok 2023, prezentując stabilny wzrost zarówno w rocznych skonsolidowanych przychodach, jak i zyskach operacyjnych.

baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
EMTECH IPH Group
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
 Quality Control Innovation System Sp. z o.o.
MD Polonia Sp. z o.o.