Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Mercedes-Benz Research & Development North America, Inc. (MBRDNA), spółka zależna Mercedes-Benz zajmująca się badaniami i rozwojem z siedzibą w Dolinie Krzemowej, nawiązała nową współpracę badawczą z dwoma uniwersytetami.

Grupa Hankook & Company (wcześniej Hankook Tire Group) przyspiesza swoje przekształcenie w ultranowoczesne globalne przedsiębiorstwo poprzez zakup dodatkowego pakietu udziałów w Hanon Systems, drugim pod względem wielkości na świecie dostawcy rozwiązań z zakresu zarządzania ciepłem i energią dla branży motoryzacyjnej.

W I kwartale 2024 r. sprzedaż amerykańskiego koncernu Lear Corp. wyniosła 6,0 mld dolarów. To o 3 proc. więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

W I kwartale roku finansowego 2024 r. sprzedaż Magna International osiągnęła wartość 10,97 mld dolarów. To o 2 proc. więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Volkswagen rozpoczyna kolejną fazę transformacji w Chinach. Podczas China Capital Markets Day w Pekinie Grupa Volkswagen przedstawiła aktualizację strategii dla rynku chińskiego. Koncentruje się na wzmocnieniu możliwości technologicznych i obniżeniu kosztów na silnie rozwijającym się rynku.

Toyota Motor Europe (TME) udanie zaczęła 2024 rok. W pierwszym kwartale w regionie sprzedano 319 737 samochodów, co jest wynikiem o 10% lepszym niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Koncern w Europie poprawił swój udział w rynku o 0,2 p.p. i wynosi on 7,3%, a Toyota jest drugą najpopularniejszą marką samochodów osobowych.

Toyota przeznaczyła dodatkowe 300 milionów dolarów rozwój nowych przełomowych technologii.

Toyota uruchomiła nowe centrum badań i rozwoju Toyota Technical Center Shimoyama. Zainwestowano 300 miliardów jenów w obiekt, w którym będą projektowane i testowane następne modele Toyoty i Lexusa oraz sportowe samochody z linii GR.

MotoSolutions
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MESH Works Inc.
ProfilGate
GATNER GROUP Sp. z o.o. CNC Sp.k.
SJM EUROSTAT SAS
Deltax Programming Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.