W IV kwartale 2020 roku sprzedaż Magna International wzrosła rok do roku o 12 proc. i wyniosła 10,6 mld dolarów.

Niedobór półprzewodników spowodował, że światowa produkcja pojazdów była o co najmnie 450 tys. aut niższa planowano w styczniu i lutym, podała firma analityczna LMC.

W IV kwartale 2020 r. sprzedaż koncernu Lear Corp. wzrosła do 5,2 mld dolarów (IV kw. 2019: 4,8 mld dolarów).

Toyota właśnie wprowadziła na rynek drugą generację wodorowego modelu Mirai, o zasięgu większym o 30% niż poprzednik z 2014 roku.

Ford Motor Company ogłosił plany inwestycji w wysokości 1,05 mld USD (15,8 mld randów) w zakłady produkcyjne w Republice Południowej Afryki - jest to największa inwestycja w 97‑letniej historii Forda w RPA.

Ford, w ramach przełomowej umowy o udostępnianiu danych dotyczących bezpieczeństwa drogowego, pomoże zapewnić kierowcom pojazdów skomunikowanych różnych marek komunikaty ostrzegawcze o niosących zagrożenie warunkach jazdy na drodze.

Ford i Google ogłasiły 1 lutego 2021 r. unikalne, strategiczne partnerstwo na rzecz przyspieszenia procesu transformacji Forda oraz innowacji w dziedzinie tzw. “connected vehicles”.

Nissan Motor Co., Ltd. wyznaczył cel neutralności węglowej w działalności spółki oraz w cyklu życia jej samochodów do 2050 roku1.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Stjorsen Polska
Brökelmann Polska Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.