Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
ŠKODA nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój marki. Producent wprowadził nową technologię, dzięki której jedna z czterech warstw lakieru samochodowego może być cieńsza, przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej jakości produktu.

W sierpniu 2022 roku w Rosji zostało wyprodukowanych 25 tys. samochodów osobowych i lekkich dostawczych, podał rosyjski urząd statystyczny Rosstat. To o 64,6 proc. mniej niż przed rokiem.

We wrześniu br. we Francji zostało zarejestrowanych 141,1 tys. nowych samochodów osobowych. To o 5,46 proc. więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Popyt na nowe auta rośnie drugi miesiąc z rzędu.

Citroën prezentuje nową identyfikację wizualną i nowe logo. Wyznaczają one początek nowej ery w historii marki, która powstała 103 lata temu, ery nowoczesnej, pasjonującej i łączącej ludzi. Nowa identyfikacja świadczy o dążeniu Citroëna do przyspieszenia realizacji misji marki i przejścia na przystępną nie tylko pod względem ceny mobilność elektryczną, by promować wartości takie, jak dostępność, odwaga i komfort klientów, które są wpisane w geny marki.

Wyobraź sobie małe śpiące dziecko. Trudno w ogóle dostrzec, jak delikatnie się porusza, gdy oddycha. Ale nowa funkcja radaru wewnętrznego opracowana przez naszych inżynierów została zaprojektowana tak, aby wykryć nawet najmniejszy ruch. Jest tak czuła, że widzi ruch w skali poniżej milimetra. Śpiącego malucha wykryje na pewno. System monitoringu kabiny obejmuje całe wnętrze kabiny, łącznie z bagażnikiem. Po co? To po prostu kolejny wymiar bezpieczeństwa.

Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) ogłosiła rekrutację 500 pracowników na stałe umowy przed końcem 2024 roku. Sukces Yaris i Yaris Cross, dwóch modeli produkowanych przez zakład w Valenciennes, zmotywował do tej rekrutacji.

W fabryce Valmet Automotive w Uusikaupunki (Finlandia) został wyprodukowany pierwszy egzemplarz preserii elektrycznego samochodu Lightyear One. To ważny krok w kierunku uruchomienia produkcji seryjnej tego modelu pod koniec 2022 roku.

27 września br. fabryka Sevel w Atessie (Włochy) świętowała wyprodukowanie 7-milionowego pojazdu. Zakład jest największą w Europie fabryką lekkich samochodów dostawczych (LCV).

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Kerafol Keramische Folien GmbH Co KG
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Etyfol
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
PAKOM Sp. z o.o.
EVOTEC Sp. z o.o.