Aby wzmocnić swoją rolę i dalej zwiększać swoją obecność w Europie, koreańska firma Doosan wybuduje drugą fabrykę na Węgrzech.

W III kwartale 2020 r. wartość sprzedaży koncernu Faurecia wyniosła 3,87 mld euro. To o 7,4 proc. mniej niż przed rokiem.

30 października 2020 r. w fabryce Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) rozpoczyna się seryjna produkcja nowej generacji modelu Tucson.

We wrześniu br. w Wlk. Brytaniii zostało wyprodukowanych 114,73 tys. samochodów osobowych. To o 5 proc. mniej niż przed rokiem.

We wrześniu Lexus przekroczył liczbę miliona samochodów sprzedanych w Europie, Rekord ten zbiegł się w czasie z 30. rocznicą debiutu marki w Europie.

Francuski koncern Valeo jest kolejnym dostawcą motoryzacyjnym, który zanotował poprawę w sprzedaży w III kwartale 2020 roku.

Fabryka Mercedes-Benz Manufacturing Hungary planuje, że najbliższy zimowy przestój potrwa przez miesiąc - od 18 grudnia tego roku do 17 stycznia 2021 roku.

Zgodnie z umową podpisaną w 2019 roku z przewoźnikiem Keolis Norge AS, firma Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dostarczy w tym roku do Bergen 10 przegubowych trolejbusów Solaris Trollino 18.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.
Trojan Manufacturing (UK) Ltd
A. Berger Polska Sp. z o. o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Georg Utz Sp. z o.o.
 Trojan Manufacturing Ltd.