Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
Kolejny tydzień zakłady Škoda Auto w Czechach są zmuszone do znaczącego ograniczenia produkcji w związku z niedoborem półprzewodników.

Valmet Automotive podpisał list intencyjny w sprawie produkcji samochodów elektrycznych dla holenderskiej firmy Lightyear.

Autobusy marki Solaris pojawią się w kolejnym europejskim mieście. Tym razem na zakup pojazdów producenta zdecydował się hiszpański przewoźnik Auvasa, obsługujący pasażerów w Valladolid.

A-Kaiser GmbH, dostawca komponentów odlewanych z z aluminium i magnezu z Dolnej Bawarii jest niewypłacalny.

Grupa Volkswagen kontynuuje ofensywę elektryczną. W pierwszej połowie 2021 roku wprowadziła na rynek następujące nowe modele: Volkswagena ID.4, Volkswagena ID.6, ŠKODĘ Enyaq iV, Audi Q4 e-tron, Audi Q4 Sportback e-tron, Audi e-tron GT i Porsche Taycan Cross Turismo.

Atrakcyjność współczesnych samochodów już nie jest tak związana z ich tradycyjnymi cechami, ale coraz bardziej zależy od funkcji informatycznych.

Koncern BMW poinformował, że prawie wszystkie jego zakłady w Niemczech zostały dotknięte trwającym kryzysem w dostępności chipów.

W I półroczu 2021 r. wyprodukowano łącznie 663 tys. samochodów osobowych. To o 31,7 proc. więcej pojazdów w stosunku do zeszłego roku, ale o 11,2 proc. mniej niż w przedkryzysowym roku 2019 (-84 tys. pojazdów).

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

TM LagerTechnik
Holzverpackung Hüfingen Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
EUROTOM Sp. z o.o.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
Sirit Poland Sp. z o.o.