Manutan
Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Gotec
Sigfox
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że podpisaliśmy kolejną umowę ramową z publicznym przewoźnikiem ze stolicy Francji – Regie Autonome des Transports Parisiens i dostarczymy systemy szybkiego ładowania autobusów elektrycznych do Paryża.

Johnson Matthey poinformował 26 maja br., że zawarł z australijską firmą EV Metals Group, zajmującą się chemikaliami i technologiami akumulatorów, umowę sprzedaży działu Battery Materials.

AwtoWAZ przedłużył zawieszenie produkcji o kolejny tydzień. Powód jest niezmienny: nadal utrzymujący się niedobór komponentów do produkcji samochodów.

Volkswagen kontynuuje transformację swoich zakładów w miejsca produkcji samochodów elektrycznych. Globalna sieć takich fabryk właśnie powiększyła się o zakład produkujący model ID.4 w Emden. To drugi po Zwickau zakład produkujący pojazdy elektryczne w Niemczech, dołączył on do chińskich fabryk w Anting i Foshan.

Pracownik linii produkcyjnej, Dietmar Brauner uważał, że jego 30-letnia kariera zawodowa dobiegła końca po tym, jak nawracające problemy zdrowotne doprowadziły do ograniczenia sprawności barków i nadgarstków. Teraz jednak wykorzystuje całe swoje doświadczenie w szerszym spektrum zadań dzięki nowemu partnerowi - robotowi współpracującemu, któremu nadał przydomek Robbie.

23 maja br. Leoni AG poinformowało, że sprzedaje działalność w zakresie standardowych i specjalnych kabli samochodowych, funkcjonującą w ramach Business Group Automotive Cable Solutions (BG AM), tajlandzkiej firmie STARK Corporation Public Company Limited (STARK Corporation).

Pandemia, niedobór półprzewodników i rosyjska inwazja w Ukrainie zakłóciły łańcuchy dostaw oraz produkcję pojazdów. ŠKODA aktywnie odpowiada na te wyzwania, podejmując szereg działań.

Dzięki ugruntowanym zrównoważonym środkom i efektywnemu zarządzaniu produkcją Volkswagen Slovakia jest w stanie poradzić sobie z niezwykle wymagającymi czasami kryzysu jako stabilny i niezawodny pracodawca oraz partner na Słowacji.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ebalta Polska
ELPLC S.A.
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Craemer GmbH
Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.