Stokvis Tapes
VIA
Endego
Dwadzieścia cztery godziny - tyle czasu zajęło Dacii dokonanie spektakularnej modyfikacji procesu produkcyjnego. Marce udało się wprowadzić nową identyfikację wizualną we wszystkich swoich modelach w trzech zakładach równocześnie: w Pitesti, Tangerze i Casablance.

W maju 2023 roku poziom produkcji samochodów osobowych w zakładach produkcyjnych w Niemczech po raz trzynasty z rzędu był wyższy niż w tym samym miesiącu poprzedniego roku.

Stellantis N.V. i Galloo, wiodąca firma zajmująca się recyklingiem metali, ogłosiły podpisanie protokołu ustaleń w celu rozpoczęcia na zasadzie wyłączności negocjacji w sprawie utworzenia spółki joint venture zajmującej się recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji (ELV – End-of-Life Vehicle) w ramach zobowiązania producenta samochodów do wspierania swoich działań w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym.

Począwszy od 2026 roku, wszystkie nowo opracowane samochody dostawcze Mercedes-Benz będą oparte na jednej innowacyjnej, modułowej i skalowalnej architekturze o nazwie VAN.EA (Van Electric Architecture). Zgodnie ze strategią „electric only”, koncepcja VAN.EA została opracowana od podstaw jako pojazd elektryczny zasilany baterią z energii trakcyjnej (BEV).

Już po eaz siódmy Jaguar Land Rover świętował wybitne osiągnięcia swojego globalnego łańcucha dostaw podczas corocznej uroczystości wręczenia nagród Supplier Excellence Awards.

W maju 2023 roku włoski rynek motoryzacyjny wzbogacił się o 149,4 tys. nowych samochodów osobowych. Wzrost rok do roku wyniósł 23,1 proc. Trend wzrostowy utrzymuje się nieprzerwanie od sierpnia zeszłego roku.

Japońska grupa Seiren oficjalnie otworzyła w mieście Pecz nową fabrykę, w której będą wytwarzane poszycia ze skóry syntetycznej na siedzenia samochodowe. Uruchomienie produkcji seryjnej zaplanowano na lato tego roku.

VDL Nedcar, fabryka należąca do VDL Groep a zajmująca się kontraktową produkcja samochodów, ograniczy produkcję i od 1 listopada 2023 roku przejdzie na system jednozmianowy.

baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
HQ Plastics
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.