Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Galvanopartners
Już po eaz siódmy Jaguar Land Rover świętował wybitne osiągnięcia swojego globalnego łańcucha dostaw podczas corocznej uroczystości wręczenia nagród Supplier Excellence Awards.

Zwycięzcy zostali docenieni za ich niezwykły wkład w działalność JLR, transformację kosztów i wyniki operacyjne w ciągu ostatniego roku.

Wyróżnienia zostały wręczone 30 maja br. The Grove w Hertfordshire.

Tobias Moch, dyrektor ds. zakupów JLR, skomentował: "Doskonałe relacje biznesowe są kluczowe dla naszego sukcesu, a relacje z naszymi dostawcami opierają się na wydajności, a także na integralności, uczciwości i zaufaniu. Ostatnia noc była poświęcona świętowaniu naszych najlepszych dostawców i dziękowaniu im za ich ciężką pracę i zaangażowanie w ciągu ostatniego roku. Jako, że dołączyłem do zespołu JLR dopiero niedawno, miałem zaszczyt spędzić ten wieczór na lepszym poznaniu zdobywców nagród. Wiem, jak trudne było ostatnie 12 miesięcy. Zespoły musiały bardzo ciężko pracować, aby nasze fabryki mogły działać w obliczu poważnych zakłóceń w globalnym łańcuchu dostaw. Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych za ich ogromny wysiłek w tym trudnym okresie."

Nagrodami Supplier Excellence Awards za rok 2022 zostały nagrodzone:
  • Customer Love: CAEA, ADI i Amazon
  • Unity: Softcat & Amazon Web Services (dwa wyróżnienia), Roland Berger i Denso
  • Integrity: Horiba and MIRA i Pirelli Tyres UK Ltd
  • Growth: Johnson Matthey, DFDS i Automotive Trim Development
  • Impact: Adient, LG Innotek, Alten i Voestalpine Automotive Components B.V.
0
Udostępniono
Siemens
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
Takoni Sp. z o.o.
YETICO S.A.
NESDESIGN Sp. z o.o.
T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.