Takoni
Stokvis Tapes
VIA
21 listopada General Motors poinformował, że Stephen Girsky ze skutkiem natychmiastowym obejmuje stanowisko prezesa rady nadzorczej, zastępując na nim Nicka Reilly, który w marcu 2012 r. przechodzi na emeryturę.

Jednocześnie podano, że nowym członkiem zarządu ds. produkcji ze skutkiem na 1 marca 2012 r. zostanie Peter Thom. Zastąpi na tym stanowisku Reinalda Hobena, który również przejdzie na emeryturę. Thom pełni obecnie funkcję szefa produkcji w GM China. Poprzednio piastował stanowiska dyrektorów zakładów w Sao Paulo (Brazylia), Luton (Wlk. Brytania) i Eisenach (Niemcy).

Warto przypomnieć, że na początku listopada GM podał, że z dniem 1 stycznia 2012 r. Karl-Friedrich Stracke przejmie po Nicku Reilly stanowisko prezesa Opla/Vauxhall.
0
Udostępniono
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
Deltax Programming Sp. z o.o.
BARIBAL Group
Link International Transport
EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.