Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Galvanopartners
Po raz kolejny w ciągu kilkunastu dni zostanie zawieszona produkcja w zakładach Volkswagen Slovakia, podała agencja SITA. Przyczyna przestojów pozostaje ta sama - niedobór półprzewodników w połączeniu z przerwaniem dostaw niektórych części wytwarzanych na Ukrainie.

W marcu produkcja była przerwana 21-22 marca oraz 28 marca. W pozostałe dni w minionym tygodniu działalność była prowadzona w ograniczonym zakresie.

Przestój w Volkswagen Slovakia potrwa cały tydzień i rozpocznie się w poniedziałek 3 kwietnia. - Ten czas zostanie wykorzystany na logistyczne uzupełnienie łańcucha dostaw i osiągnięcie większej stabilności w łańcuchu dostaw w nadchodzących tygodniach - powiedziała rzeczniczka spółki Lucia Kovarovič Makayova.

W fabryce Volkswagen Slovakia w Bratysławie wytwarzane są modele VW Touareg, Porsche Cayenne, Audi Q7 i Q8, Škoda Karoq oraz VW e-Up, Seat Mii i Skoda Citigo. Ponadto w zakładach na Słowacji spółka wytwarza komponenty (m.in. skrzynie biegów oraz ich elementy) dla innych fabryk Grupy VW.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gergonne Polska  Sp. z o.o.
YETICO S.A.
Galwanizer Sp. z o.o.
WOLMOT Sp. z o.o.
Bimax Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.