Stokvis Tapes
VIA
Endego
BorgWarner podjął decyzję o przeniesieniu swoich dotychczasowych działań prowadzonych w Krakowie do nowej siedziby o powierzchni 2500 metrów kwadratowych zlokalizowanej w krakowskim kompleksie Ocean Office Park. Relokacja do nowego obiektu ma nastąpić z dniem 24 października bieżącego roku.

„Przenosiny do nowego, większego budynku wpisują się w naszą inicjatywę pod hasłem Charging Forward, w ramach której mamy zamiar zwiększyć przychody z produktów do pojazdów elektrycznych do 45% naszych całkowitych przychodów w 2030 roku” – powiedział Guenther Raab, wiceprezes ds. projektowania w BorgWarner PowerDrive Systems. „Centra techniczne, które nasza firma otwiera na całym świecie, odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu tego ambitnego celu i przyspieszeniu realizacji strategii elektryfikacji BorgWarner.”

- Przestrzeń biurowa, którą wspólnie tworzymy, ma umożliwić powstanie wyjątkowego środowiska sprzyjającego kreatywności, współpracy między członkami zespołu i wygodzie pracy. Wykwalifikowani pracownicy, międzynarodowe wsparcie techniczne oraz odpowiednio przygotowane laboratoria umożliwią wykonywanie wymagających zadań w ramach projektów BorgWarner. W nowym miejscu przewidujemy również przestrzeń dla studentów i absolwentów, którzy uważają, że kariera w branży pojazdów elektrycznych to świetny pomysł - dodaje Paweł Czernecki, lider centrum technicznego.

W krakowskim centrum w 2023 roku znajdzie pracę około 100 osób, a do 2026 roku firma planuje zwiększenie ich liczby do 250. Zespół będzie pracować nad falownikami trakcyjnymi, ładowarkami pokładowymi, przetwornicami prądu stałego (DC/DC) oraz systemami do zarządzania akumulatorami (BMS).
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
Solwit S.A.
Galwanizer Sp. z o.o.
Radpol Andrzej Połot
TIMRET Sp. z o.o.
Nifco Poland Sp. z o.o.