Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Galvanopartners
W minionym tygodniu dyrekcja FCA Poland poinformowała, że w następstwie wystąpienia COVID-19 zmuszona jest do wydłużenia okresu tymczasowego zawieszenia działalności produkcyjnej wyłącznie w dniu 15 czerwca.

Jednocześnie dyrekcja poinformowała, że we wtorek 16 czerwca zostanie przywrócona produkcja w Tychach. Przestój w tej fabryce samochodów rozpoczął się 16 marca.W FCA Poland wytwarzane są modele Fiat/Abarth 500 i Lancia Ypsilon.

FCA Poland jest ostatnim w Polsce zakładem, w którym nastąpi restart produkcji. Najwcześniej miał on miejsce w obu fabrykach należących do spółki Volkswagen Poznań (27 kwietnia). Przed tygodniem, 8 czerwca przywrócono produkcję w Opel Manufacturing Poland w Gliwicach.

Warto zaznaczyć, także na 16 czerwca zaplanowano wznowienie działalności w fabryce FCA w Pomigliano we Włoszech, w której produkowany jest model Fiat Panda.

Nadal stoi jednak zakład w Kragujevacu w Serbii - w minionym tygodniu wydłużono tymczasowe zawieszenie działalności produkcyjnej do 26 czerwca. W Serbii wytwarzany jest Fiat 500L.
0
Udostępniono
MotoSolutions
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GABEC
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.
Etyfol
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Mondi Simet Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.