Takoni
Stokvis Tapes
VIA
L&T Technology Services Limited, wiodąca globalna firma świadcząca usługi inżynierskie, zainaugurowała 25 maja br. swoje Centrum Inżynierii, Badań i Rozwoju (ER&D) w Krakowie, które będzie obsługiwać klientów z całego świata, wykorzystując najnowocześniejsze technologie w obszarach motoryzacji, mobilności i zaawansowanych technologii.

Nowoczesne centrum oznacza ekspansję na Europę Wschodnią, przyczyniając się do wzrostu regionalnej gospodarki, dostarczając najnowszych technologii, zwiększając siłę roboczą i wspierając duże projekty poprzez innowacyjne procesy inżynieryjne. Centrum ER&D będzie obsługiwać wielu dużych klientów w Europie i Ameryce Północnej, w tym m.in. amerykańskiego dostawcę TIER1.

W nowym inżynieryjnym centrum badawczo-rozwojowym LTTS będzie pracować nad rozwojem oprogramowania i sprzętu dla linii produkcyjnych. Centrum jest częścią globalnego modelu dostaw LTTS i jest logicznym rozszerzeniem centrów inżynieryjnych LTTS w Monachium, Göteborgu i Jerozolimie, umożliwiając nowemu centrum sprowadzanie wyspecjalizowanych talentów obok lokalnych talentów.

Centrum ER&D zostało oficjalnie zainaugurowane przez zastępcę Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jerzego Muzka oraz Ambasadora Indii w RP Pana Nagma Muhammeda Malika, w obecności Pana Abhisheka Sinha, Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu L&T Technology Services.

Znana z zapewniania najwyższej klasy edukacji technicznej, akademickiego ekosystemu i infrastruktury, Polska zapewnia pulę utalentowanych inżynierów, którzy wyznaczają standardy w najnowocześniejszych technologiach. LTTS planuje zatrudnić w centrum do 300 inżynierów w ciągu najbliższych trzech lat. LTTS wykorzysta również wewnętrzną Global Engineering Academy (GEA), aby umożliwić pracownikom przekwalifikowanie ich wiedzy i dostosowanie ich do wymagań klienta, jednocześnie badając możliwości współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Krakowską i brytyjski Coventry University by poszerzyć pulę inżynierskich talentów w Polsce.

Pan Abhishek Sinha, dyrektor operacyjny i członek zarządu, L&T Technology Services powiedział: „Tworząc to ważne centrum w Polsce, dążymy do tego, aby nasi klienci w Europie i Ameryce Północnej korzystali z wieloletniego doświadczenia LTTS w inżynierii nowej ery i technologiach łączonych. Staramy się również korzystać z puli lokalnych talentów inżynieryjnych w wielu naszych ważnych globalnych programach i będziemy współpracować z lokalną administracją i środowiskiem akademickim w celu dalszefo rozwijania lokalnego ekosystemu. Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność za wszelkie wsparcie, jakie otrzymaliśmy od instytucji rządowych i władz lokalnych.”

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Jerzy Muzik tak skomentował otwarcie: „Cieszymy się z inwestycji lidera usług inżynieryjnych, jakim jest LTTS. Ponieważ LTTS ma wnieść swój wkład w ważne aspekty, takie jak postęp technologiczny, badania i rozwój oraz budowanie umiejętności młodych inżynierów, jestem optymistą, że lokalna populacja odniesie duże korzyści z tego centrum ER&D”.

O L&T Technology Services Ltd

L&T Technology Services Limited (LTTS) jest notowaną na giełdzie spółką zależną Larsen & Toubro Limited i koncentruje się na usługach inżynieryjnych, badawczo-rozwojowych (ER&D). Świadczymy usługi konsultingowe, projektowe, programistyczne i testowe w całym cyklu życia produktów i procesów. Nasza baza klientów obejmuje 69 firm z listy Fortune 500 i 57 największych na świecie firm ER&D, działających w branży produktów przemysłowych, urządzeń medycznych, transportu, komunikacji, zaawansowanych technologii i przetwórstwa. Na dzień 31 marca 2022 r. z siedzibą główną w Indiach zatrudniamy ponad 20 800 pracowników w 17 globalnych centrach projektowych, 28 globalnych biurach sprzedaży i 89 laboratoriach innowacji.
0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
RAMPF Production Systems GmbH & Co.
 Quality Control Innovation System Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
RABUGINO Sp. z o.o.