Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
Zgodnie z porozumieniem zawartym przez zarząd Volkswagen Poznań z partnerem społecznym OM NSZZ Solidarność i w ramach szerszego pakietu świadczeń finansowych, z dniem 1 lipca 2021 r. wynagrodzenia w zakładach Volkswagen Poznań wzrastają o 3,1%.

W myśl porozumienia z dnia 25.06.2020, jego strony, czyli OM NSZZ Solidarność i zarząd Volkswagen Poznań uzgodniły, że stawki wynagrodzenia zasadniczego zawarte w „Tabeli wynagrodzeń zasadniczych VWP” z dniem 1 lipca 2021 r. ulegają podwyższeniu o najbardziej aktualny prognozowany poziom inflacji na rok 2021 ogłoszony przez NBP. Poziom ten obecnie wynosi 3,1% i o tyle wzrastają płace w Volkswagen Poznań.

- Dbamy o naszych pracowników oferując im nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale także atrakcyjne benefity pozafinansowe. To pozwala na utrzymanie najlepszych pracowników w szeregach spółki ale też przyciąga nowych kandydatów. Cieszy mnie szczególnie fakt, że wzrost wynagrodzeń udało nam się zapewnić pomimo wielu wyzwań, z którymi się dzisiaj mierzymy - mówi Jolanta Musielak, członek zarządu ds. personalnych i organizacji Volkswagen Poznań.

- W obecnej sytuacji podniesienie płac wynikające z naszego porozumienia to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich pracowników Volkswagen Poznań - mówi Piotr Olbryś, przewodniczący OM NSZZ Solidarność Volkswagen Poznań i dodaje „mamy także zagwarantowane, że w drugiej połowie tego roku ponownie usiądziemy do stołu i rozpoczniemy negocjacje płacowe na kolejne lata.”

Wyższe wynagrodzenie zasadnicze wpływa również bezpośrednio na wysokość wyliczanych od podstawy wynagradzania bonusów i premii. Pracownicy Volkswagen Poznań liczyć mogą na następujące dodatki: bonus wakacyjny w wysokości 100% wynagrodzenia zasadniczego, bonus świąteczny w wysokości do 70% wynagrodzenia zasadniczego, premie roczne, dodatki nocne, zmianowe i stanowiskowe oraz na pakiet świadczeń niefinansowych, np. stały dostęp do opieki medycznej i specjalistów w przychodniach zakładowych, czy pakiet medyczny PZU.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

MESH Works Inc.
Impel Group
QualityHUB24
Alucrom Sp. z o.o.
 C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.