Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Gotec
W 2022 roku Promot Zakłady Metalowe Sp. z o.o., polska firma rodzinna specjalizująca się w kuciu na gorąco oraz obróbce mechanicznej części metalowych, realizuje rozbudowę swojej fabryki numer 2.

W rozbudowanym zakładzie, o łącznej powierzchni ponad 3 tys. m2, znajdzie się miejsce dla maszyn obróbczych do metalu takich jak frezarki 3, 4 i 5-osiowe, w tym wielowrzecionowe, tokarki CNC, tokarko-frezarki i inne. Powstaną również nowe powierzchnie magazynowe. W części biurowej zlokalizowane będą m.in. pomieszczenia szkoleniowe, warsztat dla działu automatyzacji i robotyzacji procesów - Kryonia, oraz biura dla inżynierów procesów.

- Rozbudowa zakładu związana jest z pozyskanymi nowymi projektami, jak również z myślą o przyszłych klientach i ich zapotrzebowaniu na wyroby spółki - mówi Przemysław Chybiorz, Prezes Zarządu.Planowany termin oddania nowej hali do użytkowania ma nastąpić w I kwartale 2023 roku.
Promot wizualizacja 8
Nowa inwestycja w Cieszynie są objęte wsparciem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Planowany termin oddania hali do użytkowania to pierwszy kwartał 2023 roku. Prace jak dotąd postępują zgodnie z harmonogramem.

Promot - Zakłady Metalowe Sp. z o.o. posiada dwie fabryki w Cieszynie, w których produkowane są odkuwki matrycowe (o wadze od 0,1kg do 4kg) wraz z obróbką mechaniczną (CNC). Dostawca posiada własną narzędziownię, kuźnię oraz wydział obróbki skrawaniem. Wszystkie główne procesy są zrobotyzowane i zautomatyzowane.

Promot dysponuje certyfikatami ISO 9001:2015 i IATF 16949:2016.

Głównymi odbiorcami spółki są międzynarodowe koncerny motoryzacyjne oraz ich dostawcy TIER1 kompletujący podzespoły samochodowe.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
MTM Mycie Przemysłowe Sp. z o.o.
KAISER+KRAFT Sp. z o.o.
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
Seifert Polska Sp. z o.o.
YETICO S.A.