Takoni
Stokvis Tapes
VIA
uokik_new_logoPrzedsiębiorca British Automotive Polska S.A., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Land Rover Defender z roku modelowego 2015, istnieje możliwość przecierania się przednich przewodów hamulcowych, co może prowadzić do wycieku płynu hamulcowego.

Utrata płynu hamulcowego prowadzi do wydłużenia skoku pedału hamulca, zmniejszenia wydajności systemu hamulcowego oraz wydłuża drogę hamowania.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 31 pojazdów. Lista numerów VIN w załączniku.

Przedsiębiorca zadeklarował, że samochody zidentyfikowane po numerze VIN zostaną sprawdzone podczas wizyt w serwisie. Naprawa będzie polegała na sprawdzeniu stanu przewodów hamulcowych i jeżeli to konieczne na wymianie przednich przewodów hamulcowych.
0
Udostępniono
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GREG-PLAST
MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o.
ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
SAFECHEM Europe GmbH
Impel Group
HQ Plastics