Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Gotec
Magna rozszerza swoje działania w zakresie systemów ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) i elektryfikacji, otwierając nowy zakład w miejscowości Kechnec niedaleko Koszyc (Słowacja).

Inwestycja typu brownfield będzie wspierać dwóch europejskich producentów samochodów i nowego światowego gracza. Oczekuje się, że zakład o powierzchni około 22 tys. m2 rozpocznie działalność w IV kwartale tego roku. Do tego czasu dostawca zatrudni 100 pierwszych pracowników.

Zakład będzie wytwarzał jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań ADAS poziomu 2, a także technologie na rynek pojazdów elektrycznych. Należą do nich najbardziej zaawansowane moduły przednich kamer Magna i kamery kabinowe, które wprowadzają niedawno ogłoszony przez MAGNA zintegrowany system monitorowania kierowców i pasażerów. Ponadto zakład będzie produkował elektroniczne jednostki sterujące do falowników stosowanych w pojazdach elektrycznych.

Zakład w Kechnec to piąty zakład produkcyjny tego dostawcy na Słowacji. MAGNA zakłada, że w 2027 roku w tej lokalizacji będzie zatrudniać do 600 pracowników.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

KAISER+KRAFT Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Fromm Poland Sp. z o.o.
SpecialTech
PAKOM Sp. z o.o.
ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.