Stokvis Tapes
VIA
Endego
Grupa Stellantis ogłosiła, że w bieżącym roku rozdzieli pracownikom na całym świecie rekordową kwotę 2 miliardów euro, w uznaniu ich wkładu w osiągnięcie wyników finansowych Spółki w 2022 roku oraz w realizację celów zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym.

Spółka Stellantis osiągnęła świetne wyniki w 2022 r., roku będącym ogromnym wyzwaniem dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego w związku z ciągłymi ograniczeniami w łańcuchu dostaw.

Rok ten był również rokiem rozpoczęcia realizacji planu strategicznego Dare Forward 2030, który przekształca firmę w lidera technologii w dziedzinie zrównoważonej mobilności. Dzięki filarowi „Ochrona” zajmującemu się pracownikami, klientami i środowiskiem, plan stawia Stellantis na przedzie względem konkurencji, oferując najnowocześniejszą wolność mobilności.

„Dzięki rekordowym wynikom Stellantis osiągniętym w 2022 roku, rozdamy naszym pracownikom na całym świecie ponad 2 miliardy euro w postaci udziału w zyskach i zmiennych premii” - powiedział Carlos Tavares, dyrektor generalny Stellantis. „To o 200 milionów euro więcej niż w zeszłym roku i jest to sprawiedliwe uznanie dla wkładu wszystkich pracowników Stellantis w rozwój firmy, w tej bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. Kiedy firma dobrze sobie radzi, wszyscy pracownicy mają z tego korzyść - na tym polega nasza kultura wynagradzania za wyniki”.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
T.ERRE POLSKA Sp. z o.o.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.