Takoni
VIA
Zakłady Porsche nie wznowią produkcji przed 4 maja, podał dziennik "Leipziger Volkszeitung" powołując się na słowa rzecznika firmy.

Przyczyną przedłużenia postoju o kolejny szósty tydzień są nadal występujące wąskie gardła w całym łańcuchu dostaw, które nie pozwalają jeszcze na uporządkowane wznowienie produkcji. Przypominamy, że fabryki w Zuffenhausen i Lipsku zawiesiły produkcję 21 marca, pierwotnie na okres dwóch tygodni.

Nie ma pewności kiedy konkretnie zostanie przywrócone fukcjonowanie fabryk. - W obu zakładach podejmowane są działania przygotowawcze, aby umożliwić terminowe rozpoczęcie produkcji - powiedział dziennikowi "Leipziger Volkszeitung" rzecznik Porsche. Problem może tkwić we Włoszech, gdzie mają siedzibę ważni dla Porsche dostawcy, którzy z powodu koronawirusa i obostrzeń obowiązujących do początku przyszłego miesiąca nie mogą praktycznie prowadzić produkcji.
0
Udostępniono
Automotive CEE Day

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ABC Colorex Sp. z o.o.
HQ Plastics
Fortatech Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o.
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.
GREG-PLAST