Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
Dostawca odkuwek firma Promot-Zakłady Metalowe Sp. z o.o. zachęca do skorzystania z oferowanych przez nią produktów oraz usług.


Firma z Cieszyna jest producentem kutych elementów metalowych wykonywanych wraz z obróbką mechaniczną i montażem wg technicznej specyfikacji klientów.

Promot-ZM dostarcza kute na gorąco odkuwki matrycowe o wadze od 0,1kg do 4kg. Oferuje również obróbkę skrawaniem, obróbkę cieplną oraz pełną gamę powłok galwanicznych oraz zabezpieczeń antykorozyjnych. Przedsiębiorstwo dostarcza produkty obrobione, gotowe do dalszego montażu lub surowe (odkuwki) w zależności od potrzeb klientów.

Promot

Produkty Promot-ZM wykonywane są ze stali węglowych oraz stali wysokostopowych, nierdzewnych, żarowytrzymałych i kwasoodpornych. Materiały hutnicze są dostarczane przez uznane polskie i zagraniczne huty. Głównymi odbiorcami Promot-ZM są międzynarodowe koncerny motoryzacyjne, oraz ich poddostawcy kompletujący podzespoły samochodowe. Produkty firmy znajdują zastosowanie również w przemyśle górniczym, maszynowym, transportowym, rolniczym i budowlanym.

Więcej o Promot-Zakłady Metalowe Sp. z o.o. - czytaj w bazie dostawców.
0
Udostępniono
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bimax Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
ANT Solutions Sp. z o.o.
ProfilGate
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.