Takoni
Stokvis Tapes
Galvanopartners
VIA
W środę 15 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura Brose Sitech w Business Garden Wrocław przy ulicy Legnickiej 48 A. Dzięki nowej przestrzeni firma zyskała nie tylko dodatkowe miejsca dla obszaru Rozwoju Technicznego, ale również nową lokalizację dla specjalistów z Wrocławia.

Nowe biuro jest ponadto wyposażone w dwie sale konferencyjne oraz prototypownię, a dzięki bliskości centrum miasta oraz lotniska będzie stanowiło idealne miejsce do organizacji spotkań z klientami, uzupełniając zaplecze siedziby głównej w Polkowicach.

Event rozpoczęła uroczysta przemowa Floriana Müllera, CFO Brose Sitech Group, który już od kwietnia częściowo korzysta z możliwości pracy z nowego biura. W otwarciu uczestniczyli również dwaj członkowie Zarządu Brose Sitech Group: Thomas Spangler (CEO) i Kai Feuerherdt (CPMO), a także Sebastian Lotz, VP Commercial Seat Structures Brose Sitech Group oraz Markus Trampusch, VP Engineering Seat Structures Brose Sitech Group. Dostrzegli oni ogromny potencjał rozwojowy dla swoich obszarów dzięki wrocławskiemu rynkowi pracy. Nie mogło również zabraknąć kierowników obszaru Rozwoju Technicznego oraz dotychczasowych pracowników Wrocławskiego Biura.

„Po ponad 10 latach od powstania biura konstrukcyjnego we Wrocławiu mogę śmiało powiedzieć, że była to bardzo dobra i przyszłościowa decyzja. Od teraz, dzięki świetnym przestrzeniom biurowym i doskonałej lokalizacji w centrum miasta, nic nie powstrzyma nas przed rozwojem działów inżynieryjnych, a także innych obszarów naszej Grupy o dodatkowe talenty" - powiedział Markus Trampusch.

„Współpraca Politechniki Wrocławskiej z Brose Sitech jest modelowym przykładem współdziałania uczelni technicznej z przemysłem. To nie tylko wspólne działania w obszarze kształcenia kadry inżynierskiej dla przemysłu, ale także wspólne projekty badawczo-rozwojowe. Życzę Brose Sitech Group dalszych sukcesów w rozwoju i liderowaniu w branży automotive oraz owocnej dla obu stron współpracy z naszą uczelnią.” - podsumował współpracę dr inż. Tadeusz Lewandowski, Dyrektor Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy

Podczas eventu nie zabrakło również możliwości spotkania i wspólnych rozmów z władzami największych Wrocławskich Uczelni oraz Klubów Biznesowych, którzy wyrazili swoją aprobatę dla nowego biura oraz ogromną chęć współpracy badawczo-rozwojowej i biznesowej z Brose Sitech Group.

„O tym, że BCC od zawsze jest prestiżową i wpływową organizacją, decyduje m.in. obecność w Klubie takich przedsiębiorstw jak Brose Sitech. Otwarcie biura we Wrocławiu z pewnością przyczyni się do pogłębienia relacji biznesowych z innymi Członkami Klubu, których również przyciągnął magnes gospodarczy Stolicy Dolnego Śląska. Trzymam za to kciuki!” - powiedział Kamil Trawka, Dyrektor Loży Dolnośląskiej BCC.

„Jestem przekonany, że biuro we Wrocławiu, jako część przynależąca do naszej centrali w Polkowicach, przyciągnie znakomitych specjalistów. Wykorzystamy je jako powierzchnię biurową dla naszych wrocławskich pracowników. Dzięki temu będą mieli możliwość pracy blisko swojego miejsca zamieszkania, bez konieczności codziennych dojazdów do Polkowic. To kolejna cegiełka w naszej koncepcji pracy mobilnej. " - podsumował Thomas Spangler.
0
Udostępniono
Siemens
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Impel Group
Nifco Poland Sp. z o.o.
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
MESH Works Inc.
SJM EUROSTAT SAS