Manutan
Stokvis Tapes
Aalberts
VIA
Gotec
23 czerwca 2022 r. zostały wręczone nagrody KIRCHHOFF Automotive Supplier the Year Award (SOY). Wręczenie nie odbyło się osobiście - najlepszych dostawców niemieckiej firmy uhonorowano podczas uroczystej konferencji internetowej.

Niemieckie przedsiębiorstwo budowy maszyn Arku Maschinenbau GmbH miało przyjemność odebrać nagrodę jako najlepszy dostawca w kategorii „Capital goods and Tooling”, polska GRUPA KĘTY S.A. w kategorii „Bought-in-parts”, a koreańska grupa stalowa POSCO jako najlepszy dostawca w kategorii „Raw materials”.

- Szczególnie w tych trudnych czasach mogliśmy w pełni polegać na dostawcach, którzy otrzymali dziś nagrody - powiedział Klaus Lawory, wiceprezes ds. zakupów, chwaląc bardzo dobrą i opartą na zaufaniu współpracę. Zaznaczył ponadto, że decydującymi kryteriami wyboru KIRCHHOFF Automotive SOY były doskonała jakość i wysoka niezawodność dostaw, jak również wysoki stopień dalszego rozwoju i postępu technologicznego.

Ponad 20-letnia współpraca w zakresie zakupów z firmą Arku Maschinenbau GmbH z Baden-Baden została wyróżniona za wybitne osiągnięcia w obszarze „Capital goods and Tooling” w zakresie dostaw rozwijarek. Arku jest obecnie reprezentowane w zakładach KIRCHHOFF Automotive z 40 zainstalowanymi rozwijarkami (liniami do rozwijania) na wszystkich trzech kontynentach.
kirchhoff soy 2021Z Grupą Kęty, która dostarcza profile aluminiowe, KIRCHHOFF Automotive współpracuje od 2014 roku. Od tego czasu od polskiej spółki zostało zakupionych łącznie 5,6 mln części specjalnych dla programów BMW.

Koreańska grupa stalowa POSCO, która zdobyła nagrody za najwyższą jakość surowców, jest jednym z największych na świecie producentów stali. Współpraca rozpoczęła się w 2006 roku od dostaw do nowo powstałego wówczas zakładu KIRCHHOFF Automotive w Suzhou w Chinach. Od 2015 roku Posco dostarcza stal do zakładów KIRCHHOFF Automotive na całym świecie - w tym roku docelowo będzie to około 20 tys. ton stali.

Kontynuując dobre rozwiązania z okresu pandemii, spotkanie zostało przeprowadzone online w formie konferencji internetowej. Taki format uroczystości został bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich uczestników - również pomimo nocnej pory ze względu, na różnicę czasu, dla członków kierownictwa Posco w Seulu (Korea Południowa).

Certyfikaty zostały wysłane do dostawców z wyprzedzeniem. Podczas konferencji internetowej Wolfgang Kirchhoff, CEO i Managing Partner KIRCHHOFF Automotive, jeszcze raz oficjalnie te certyfikaty „zaprezentował”.

KIRCHHOFF Automotive działa w Polsce od ponad 20 lat. Pierwszy zakład został wybudowany w Mielcu w 1999 roku. Obecnie dostawca ma dwa zakłady w Mielcu i po jednym w Gliwicach oraz w Gnieźnie.
0
Udostępniono
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ebalta Polska
Fromm Poland Sp. z o.o.
Malbox The Stamping Company
HQ Plastics
Poli sp. z o.o.
Alucrom Sp. z o.o.