Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
Przypominamy, że już w najbliższy czwartek 17 czerwca o godzinie 10.00 odbędzie się webinar poświęcony tematowi poprawy efektywności w łańcuchach dostaw dzięki śledzeniu opakowań zwrotnych.

Webinar "Śledzenie zasobów w łańcuchu dostaw w branży motoryzacyjnej" poprowadzi partner zarządzający Sigfox Poland - Michał Kowalski. Rozwiązanie będzie omawiane na przykładzie wdrożenia przeprowadzonego przez producenta samochodów.

Zapisy prowadzone są pod linkiem: https://www.sigfoxpoland.com/webinar_automotive/

Według Sigfox Poland branża motoryzacyjna traci każdego roku do 10% puli swoich opakowań - z powodu uszkodzeń, zniknięcia i nieprzewidzianych wąskich gardeł w procesach. Do tej pory często ignorowany, ale problem ten kosztuje branżę około 24 mln euro rocznie - w postaci bezpośrednich strat, nadprodukcji i nadmiernych wydatków na zamienniki jednorazowego użytku. Sigfox we współpracy z BOX ID oferują kompletne rozwiązanie IoT, które łączy w sobie urządzenia śledzące, unikalną łączność bezprzewodową, globalny zasięg oraz platformę, która w razie wystąpienia sytuacji niepożądanych wysyła powiadomienia umożliwiające natychmiastowe podjęcie działań. Zastosowanie rozwiązania pozwala podnieść efektywność łańcucha dostaw o 25%.

Zapraszamy do udziału w webinarze!
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.
Heute Service Sp. z o.o.
Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Sirit Poland Sp. z o.o.
Craemer GmbH