Takoni
Stokvis Tapes
Galvanopartners
VIA
W ostatnim czasie firma LINEX Sp. z o.o., wiodący producent cięgien motoryzacyjnych, intensywnie i sukcesywnie wdrażała kolejne modernizacje zwiększające ochronę informacji oraz danych klientów i partnerów biznesowych przedsiębiorstwa.


Działania te przyczyniły się do uzyskania pozytywnej certyfikacji podczas audytu dotyczącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodnego z normami TISAX.

- Jesteśmy dumni, że udało nam się poprawić bezpieczeństwo informacji oraz ochronę danych - mówi Prezes Zarządu Maciej Kasprzycki. - Wprowadzając klasyfikację poziomów ochrony informacji oraz zwiększając odpowiedzialność wszystkich pracowników, obecnie jesteśmy przygotowani na weryfikowanie ewentualnych niezgodności i naruszeń bezpieczeństwa.

Jako społeczność LINEX Sp. z o.o., firmy z długoletnią tradycją i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, jesteśmy chętni i otwarci na dalszy rozwój. Naszą pozycję europejskiego lidera na rynku zarówno części zamiennych, jak i części na pierwszy montaż w nowo produkowanych pojazdach (OEM) zapewniają nie tylko odpowiednia certyfikacja, ale także doświadczenie, duży potencjał produkcyjny oraz różnorodność produkowanych wyrobów tj. cięgna sterujące, cięgna Bowdena, linki do zmiany biegów i wiele innych.

- Dbając o zadowolenie klienta staramy się zwiększać nasz potencjał produkcyjny doskonaląc poszczególne procesy, w tym szczególnie rozbudowując dział narzędziowy - Prezes Zarządu Maciej Kasprzycki. - Rozwijamy się, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, jednocześnie stojąc na straży bezpieczeństwa danych informacji zgodnie z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwa Informacji.

LINEX posiada również certyfikaty ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 i ISO 14001:2015
0
Udostępniono
MotoSolutions

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

QualityHUB24
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
ProfilGate
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
ABC Colorex Sp. z o.o.
Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.