Takoni
VIA
Na podstawie uchwały Rady Nadzorczej funkcję Prezesa Zarządu Spółki Exide Technologies S.A. objął Marek Roguszka. Jednocześnie Plant Manager, Maciej Zalita, został powołany na stanowisko Członka Zarządu Spółki i będzie odpowiedzialny za część produkcyjną.

Marek Roguszka ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, od prawie 12 lat pracuje w Exide Technologies S.A., początkowo na stanowisku Corporate Counsel, a następnie pełniąc funkcję Senior Corporate Counsel.

Prezes Zarządu Spółki Exide Technologies S.A. jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Uniwersytecie we Wrocławiu. Jest członkiem Zarządu Exide Technologies SSC sp. z o.o., aktywnie działa również na rzecz Stowarzyszenia Producentów Akumulatorów i Baterii w Polsce, współpracującym z europejskim stowarzyszeniem EUROBAT.

Maciej Zalita, nowy Członek Zarządu Spółki, ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania produkcją. W Exide Technologies S.A. pełni rolę Plant Managera. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
0
Udostępniono
Automotive CEE Day

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GREG-PLAST
Pol-Technology Sp. z o.o.
Etisoft Sp. z o.o.
Etyfol
EFAFLEX Polska Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.