Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Galvanopartners
Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, ponownie zwiedzać można dwie fabryki Volkswagen Poznań - w Poznaniu Antoninku i we Wrześni. Zwiedzanie fabryk możliwe jest obecnie w maksymalnie 20 osobowych grupach, a przewodnikami po zakładach są pracownicy Volkswagen Poznań m.in. działów Sterowania Fabryką i Logistyką, Zapewnienia Jakości, Kontroli Jakości i Produkcji Samochodów.

Ostatnie dwa lata pandemicznych zaostrzeń i ograniczeń sprawiły, że Volkswagen Poznań musiał zawiesić bardzo wcześniej popularne wycieczki zorganizowanych grup po zakładach w Poznaniu Antoninku i we Wrześni. Po tegorocznym złagodzeniu rygorów, spółka postanowiła przywrócić możliwość poznawania tajników produkcji i funkcjonowania obu fabryk przez osoby z zewnątrz. Ponownie możliwe są zapisy zorganizowanych grup na zwiedzanie zakładów – wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie https://zwiedzanie.volkswagen-poznan.pl/.

Przewodnikami po fabrykach są pracownicy spółki - zatrudnieni na co dzień w działach Sterowania Fabryką i Logistyką, Zapewnienia Jakości, Kontroli Jakości i Produkcji Samochodów.

„Podczas zwiedzania goście otrzymają dawkę wiedzy na temat naszego zakładu, naszych fabryk, pracowników, produktów i całego procesu produkcyjnego. Zobaczą wybrane miejsca w spawalni i na linii montażu i na własne oczy przekonają się jak pracują najnowszej generacji roboty produkcyjne” - wyjaśnia Przemysław Szymański, odpowiedzialny za koordynację programu z ramienia Volkswagen Poznań. „Podczas wycieczki przekazujemy również zwiedzającym informacje na temat naszych aktywności związanych ze zrównoważonym rozwojem - m.in. opowiadamy o nasadzeniach lasów, o Carbon Forest, o miodnych pasiekach funkcjonujących we Wrześni. Przybliżamy także tematykę benefitów dla pracowników i współpracy spółki Volkswagen Poznań z uczelniami i szkołami.”

Zwiedzanie fabryk możliwe jest w maksymalnie 20 osobowych grupach dla osób powyżej 15. roku życia, a wizyta trwa ok. 1,5 do 2 godzin. Wycieczka, po wcześniejszym wypełnieniu formularza na stronie internetowej, rozpoczyna się zawsze o godzinie 10:00. W fabryce w Poznaniu zbiórka jest w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym przy ul. Warszawskiej od godziny 9:30. Natomiast osoby chcące zwiedzić zakład we Wrześni zbierają się w tamtejszej recepcji, także od 9:30.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

item Polska Sp. z o. o.
Impel Group
Bimax Sp. z o.o.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
Lubricant Polska Sp. z o.o.