Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Odliczanie do 8. edycji Automotive CEE Day (Opole, 19-20 kwietnia br.) trwa - przedstawiamy najnowsze informacje na 6 tygodni do tego największego spotkania zakupowego przemysłu motoryzacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.


- Zainteresowanie wydarzeniem nadal nie słabnie - podkreśla Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Dzięki najnowszym zgłoszeniom możemy poinformować, że lista uczestników to 500 przedstawicieli branży, Nigdy wcześniej nie zarejestrowaliśmy tak dużej liczby uczestników Automotive CEE Day.

W ciągu ostatniego tygodnia grono działów zakupów powiększyło się o przedstawicieli takich firm jak ARP E-Vehicles, Volvo Polska, Volkswagen Motor Polska, Polmotors, Magna Car Top System Poland i IAC Group - pełna lista ponad 40 działów zakupów dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.


Najnowsze zgłoszenia dostawców produkcyjnych i nieprodukcyjnych:

● Przedsiębiorstwo AMS ● ZELTWANGER Thermomanagement ● F.G.I. ● GO! Express and Logistics ● Lohmann Polska ● Reiner ● ELMAR ● montratec ● MRS Electronic ● METALSOLUTION ● ATC CARGO ● Sii Polska Sp. z o.o.

Jeśłi nawiązać nowe kontakty biznesowe - nie czekaj! Zarejestruj się już teraz na platformie www.automotiveceeday.eu! i umawiaj spotkania z potencjalnymi partnerami produkcyjnymi i usługowymi!


Masz pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.


tel. +48 22 215 05 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współorganizatorzy
 ocrgUM opole
Partnerzy
igopak luneos
Partner Bankietu
Sterne
Patroni
pgm pgm
0
Udostępniono
baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

BARIBAL Group
K2ROBOTS
WAMECH P. A. WĄSIK Sp. J.
METCHEM Sp. z o.o.
MRS ELECTRONIC Sp. z o.o.
Etisoft Sp. z o.o.