Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Spółka LENAAL Sp. z o.o. Sp. k. poinformowała, że w listopadzie rozpoczęła rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Radomiu.

- Rozbudowa jest konieczna ze względu na rozwój narzędziowni, która zajmuje się produkcja, naprawą oraz bieżąca konserwacją oprzyrządowania dla naszej odlewni - mówi Marcin Suwała, Dyrektor Operacyjny LENAAL. - Z tego względu podjęliśmy decyzję o wdrożeniu kolejnego projektu inwestycyjnego.

Po rozbudowie powierzchnia produkcyjna wyniesie 10,5 tys. m². - Planujemy zakończenie budowy i gotowość do instalacji wyposażenia w nowej hali już w marcu 2024 - dodaje Marcin Suwała.

To kolejny etap rozwoju spółki. Niedawno w ramach rozbudowy zakładu produkcyjnego w 2022 roku powstały hale o powierzchni 4,3 tys. m², gdzie zainstalowano maszyny odlewnicze, automatyczne linie obrończe oraz magazyn wysokiego składowania na 2 000 miejsc paletowych.

LENAAL jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie ciśnieniowego odlewania detali ze stopów aluminium i stopów cynku. Zapewnia pełną obsługę w zakresie projektowania i wykonania form, odlewania, obróbki mechanicznej. Współpracuje z ponad 80 firmami z Polski, krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, reprezentującymi szeroki zakres branż, w tym przemysł motoryzacyjny.

Od jej założenia w 1989 roku, poprzez ciągłą rozbudowę i inwestycje w innowacyjne technologie, firma stała się nowoczesnym zakładem produkcyjnym. Spółka posiada certyfikowany system zarządzania jakością według IATF 16949, ISO 9001 oraz środowiskiem ISO 14001.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

FORTY Sp. J. A. Korczyński, M. Tytkowska
RABUGINO Sp. z o.o.
PW TYREX Sp. z o.o.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
Etisoft Sp. z o.o.
SJM EUROSTAT SAS