Stokvis Tapes
Takoni
VIA
23 listopada 2023 r. ostatnie cztery SANCITY 12LF CNG zostały dostarczone do Rzeszowa. Wraz z dostawą do stolicy Podkarpacia liczba autobusów AUTOSAN w rzeszowskiej komunikacji miejskiej przekroczyła okrągłą setkę.

HSW S.A. Oddział Autosan 23 listopada dostarczył ostatnie cztery SANCITY 12LF CNG i tym samym cała zakontraktowana dziesiątka pojazdów jest już u Zamawiającego. Dostawa jest realizacją umowy zawartej z Gminą Miasto Rzeszów w wyniku przetargu nieograniczonego na „Zakup ekologicznego taboru autobusowego” w części dotyczącej pojazdów 12-metrowych zasilanych CNG wygranego przez Oddział Autosan. Autobusy przechodzą proces odbiorów technicznych, aby po ich pozytywnym zakończeniu wyjechać na rzeszowskie ulice.

Dostarczone pojazdy wyposażone zostały między innymi w systemy informacji pasażerskiej, monitoringu, detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika, biletomaty obsługujące zarówno płatności gotówkowe, jak i realizowane za pomocą kart płatniczych oraz bramki liczące potoki pasażerskie. Wymagania Zamawiającego w zakresie kompletacji autobusów były niemal identyczne jak w przypadku poprzedniej dostawy 60 sztuk SANCITY 12LF CNG realizowanej w 2020 i 2021 roku. W każdym autobusie znajduje się 27 miejsc siedzących, w tym 12 dostępnych bezpośrednio z niskiej podłogi.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Automotive CEE Day 2024

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ST TRADING Sp. z o.o. (NORM HOLDING)
Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.
Gergonne Polska  Sp. z o.o.
YETICO S.A.
Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.
Sigfox Poland Sp. z o.o.