Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Zarząd URSUS S.A. w restrukturyzacji informuje, że 28 października br. został podpisany list intencyjny z China Dongfeng Motor Industry Imp. & Exp. Co., Ltd, w którym uzgodniono, iż strony zamierzają zainicjować współpracę badawczo-rozwojową i przemysłową w celu stworzenia, homologacji, wdrożenia i sprzedaży towarów w oparciu o produkty Dongfeng i europejskie know - how URSUS w zakresie pojazdów elektrycznych i elektryczno-wodorowych.

Strony zweryfikują również możliwości wykonalności lokalnej produkcji uzgodnionych modeli.

Strony deklarują, że bliższa współpraca powinna rozpocząć się jeszcze w bieżącym roku i być kontynuowana w kolejnych latach. Planowana transakcja, jeśli dojdzie do skutku, korzystnie wpłynie na realizację planu restrukturyzacyjnego.

Grupa Dongfeng, w tym spółka matka Dongfeng Motor Corporation, została założona w 1969 roku, jest jedną z największych chińskich grup samochodowych. Jej główna działalność obejmuje produkcję całej gamy pojazdów użytkowych, samochodów osobowych, zespołów samochodowych, części i komponentów, maszyn i wyposażenia oraz innych produktów i usług związanych z samochodami. Dongfeng od wielu lat jest znaną marką w Chinach i cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Pojazdy użytkowe obejmują pełną gamę serii, w tym średnie, ciężkie, lekkie, mini-ciężarówki i wersje do zastosowań specjalnych. Pojazdy osobowe obejmują samochody osobowe, SUV-y, MPV, mini-CV, itp. Ponadto Grupa Dongfeng produkuje również różne pojazdy bezemisyjne, w tym pojazdy HEV, pojazdy wyłącznie elektryczne i na gaz ziemny. Grupa Dongfeng jest w stanie zapewnić klientom najbardziej niezawodne i wartościowe produkty według własnego wyboru.
0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
QualityHUB24
GABEC
SJM EUROSTAT SAS
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
Nifco Poland Sp. z o.o.