Stokvis Tapes
Takoni
VIA
Miło nam poinformować, że na 7. tygodni przed 12. Forum MotoSolutions (Kraków, 23-24 listopada 2023) swój udział potwierdziło już ponad 220 menadżerów, reprezentujących głównie dostawców TIER 1 oraz producentów pojazdów.


Dziś jednak chcielibyśmy zainteresować Państwa towarzyszącą Forum wystawą. - W tym roku przygotowaliśmy blisko 40 stoisk - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - W tej chwili do dyspozycji zostało jeszcze kilkanaście niezarezerwowanych miejsc, więc warto pospieszyć się z decyzją.

Kim będą uczestnicy wystawy?
Wśród uczestników wystawy znajdują się producenci części i komponentów, dostawcy nieprodukcyjni, firmy wspierające produkcję pojazdów i komponentów oraz certyfikacją. To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z przedstawicielami różnych segmentów przemysłu motoryzacyjnego i porozmawiać ich potrzebach oraz móc zaproponować rozwiązanie.
wystawa mapa
Wystawa to doskonała okazja do promowania Państwa firmy, a także budowania świadomości marki w grupie najważniejszych firm i przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Forum MotoSolutions wyróżnia się atmosferą sprzyjającą nieformalnym rozmowom biznesowym.

To doskonałe otoczenie dla sponsorów i wystawców, którzy pragną zaprezentować swoją markę oraz produkty wśród osób zainteresowanych i wpływowych w swoich firmach. Poprzednie edycje wydarzenia udowodniły, że uczestnicy tworzą wyjątkowe środowisko, sprzyjające wymianie informacji i poglądów, co przekłada się na realne efekty w działalności przedsiębiorstw.

Kup powierzchnię wystawienniczą  - to doskonała inwestycja w rozwój Twojego biznesu, możliwość nawiązania cennych relacji oraz dotarcia z produktami i usługami do najważniejszych menadżerów przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy:

tel. 22 215-05-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szczegóły wydarzenia - agenda, prelegenci, rejestracja - są dostępne na www.motosolutions.pl

Partnerzy Główni
Dell
Dassault
Partnerzy Branżowi
BNP
editel
editel
mitsibushi electric
Partnerzy Bankietu
Partner Wspierający
EMW
edison
WSM 
0
Udostępniono
Automotive CEE Day 2024
baza dostawcow

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

EMTECH IPH Group
FABER CNC
K2ROBOTS
Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
NESDESIGN Sp. z o.o.
Projektowanie i Budowa Maszyn Artur Kania