Stokvis Tapes
Manutan
VIA
Aalberts
Sigfox
Gotec
2 i 3 czerwca 2022 r. Volkswagen Poznań organizuje „drzwi otwarte” dla młodzieży klas 7 i 8 szkół podstawowych, która swoją naukę chce kontynuować w szkołach branżowych i widzi swoją przyszłość w jednym z zawodów związanych z produkcją samochodów i podzespołów.

Po pierwszym kwartale 2022 r. przychody czołowego producenta naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie wyniosły 814,2 mln zł i były o 29 proc. wyższe niż w tym samym okresie 2021 r.

Grupa Boryszew, jedna z największych prywatnych grup przemysłowych w Polsce, podsumowała pierwszy kwartał 2022 roku. Przychody Grupy wzrosły w stosunku do analogicznego okresu 2021 roku o ponad 17%, natomiast EBITDA Grupy o 9%, osiągając odpowiednio poziom 1,7 mld złotych i 100 mln złotych.

L&T Technology Services Limited, wiodąca globalna firma świadcząca usługi inżynierskie, zainaugurowała 25 maja br. swoje Centrum Inżynierii, Badań i Rozwoju (ER&D) w Krakowie, które będzie obsługiwać klientów z całego świata, wykorzystując najnowocześniejsze technologie w obszarach motoryzacji, mobilności i zaawansowanych technologii.

Stellantis Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Opel Crossland X RM 2020, 2021, wyprodukowanych w Hiszpanii, może nie działać dźwięk ostrzegawczy pasa bezpieczeństwa pasażera.

Maflow, spółka z Grupy Boryszew, jako pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce, podpisała umowę kredytową na finansowanie inwestycji zagranicznej w Meksyku. Jest to pierwsza transakcja na rynku udzielona w ramach systemu wsparcia eksportu wprowadzonego przez KUKE.

Firma Oponiarska Dębica S.A., wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych i ciężarowych, po rekordowym pod względem przychodów 2021 r. kontynuuje wzrosty.

Bosch, wiodący globalny dostawca technologii i usług, zakończył rok 2021 w Polsce solidnym wzrostem. Skonsolidowane przychody firmy ze sprzedaży zewnętrznej na polskim rynku wyniosły blisko 6,1 mld zł (ponad 1,3 mld euro), co oznacza wzrost o 8% r/r.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Coro-Tech Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
Elmigo Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
Fromm Poland Sp. z o.o.