Stokvis Tapes
VIA
Aalberts
Powstała w 1989 roku Grupa SPLAST to dziś jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji detali technicznych metodą wtrysku. Głównym odbiorcą części wytwarzanych przez SPLAST jest branża motoryzacyjna, a także elektrotechniczna, AGD i meblarska.

Spółka AC S.A. poinformowała, iż wstępne przychody spółki ze sprzedaży za III kwartał 2022 r. wyniosły 75 053 tys. zł i są wyższe od przychodów ze sprzedaży osiągniętych za III kwartał 2021 r. o 21 426 tys. zł, tj. o 40 proc.

Druga część tegorocznej podwyżki stawek zasadniczych wynosi 400 zł. miesięcznie. Jest to o sto złotych więcej niż początkowo ustalono i jest równa dla całej załogi. Wynegocjowane przez "Solidarność" podwyżki będą obowiązywać od najbliższej wypłaty, dodatkowo każdy otrzyma wyrównanie wynagrodzeń za lipiec i sierpień tego roku.

Wrzesień był miesiącem, który obfitowal w wiele wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w Polsce. Przedstawiamy nasz subiektywny wybór.

FCA Poland S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że samochody marki Alfa Romeo Tonale, mogły zostać wyposażone w moduł układu hamulcowego, który zawiera elektroniczny błąd, co może powodować, że tylne światła hamowania pozostaną włączone podczas automatycznego trybu tempomatu (ACC), nawet jeśli pojazd nie zwalnia już ani nie hamuje.

29 września odbyło się oficjalne otwarcie dwóch inwestycji firmy Solaris Bus & Coach sp. z o.o.: nowej Hali Magazynowej oraz innowacyjnej stacji ładowania pojazdów bateryjnych Charging Park.

29 września 2022 roku, w obecności klientów i dostawców, odbyła się ceremonia oficjalnego otwarcia drugiej hali produkcyjnej spółki Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. przy ulicy Wspólnej w Olkuszu.

W czwartek, 29 września 2022 roku, z taśm montażowych tyskiej fabryki samochodów Stellantis zjechał 12 500 000 pojazd. Wyjątkowy jubilat to olśniewający, dwubarwny Fiat 500 Dolcevita, wyposażony w nowoczesny, hybrydowy napęd, który trafi do szczęśliwego nabywcy w Belgii.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Seifert Polska Sp. z o.o.
 bekuplast S.A.
ELPLC S.A.
Gumitex Sp. z o.o. Sp.k.
CVGS Sp. z o.o. Sp. k.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.