Takoni
Stokvis Tapes
VIA
Miło nam poinformować, że uczestnicy nadchodzącego 9. spotkania zakupowego  Automotive CEE Day (Opole, 18-19 kwietnia  2024 r.) umówili już ponad 350 spotkań B2B.

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o. jest kolejnym dostawcą z internetowej bazy firm motoryzacyjnych, którą chcemy się Państwu przybliżyć.

- Dzisiaj podpisujemy umowę ramową, która poprzedza umowy wykonawcze. Umowa ramowa zawiera zasady i określa cele pozyskania 286 sztuk lekkich opancerzonych transporterów rozpoznawczych. Bardzo dziękuję, że dzieje się to właśnie w polskiej firmie i jest to dla nas kolejny powód do tego, że warto inwestować w polski przemysł zbrojeniowy - powiedział Władysław Kosiniak – Kamysz podczas podpisania kolejnej umowy modernizującej polską armię.

Przedsiębiorca Hyundai Motor Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Hyundai Tucson wyprodukowanych w Czechach od 13 kwietnia 2021 r. do 21 sierpnia 2023 r., kurtynowa poduszka powietrzna może być ułożona w nieodpowiedni sposób, co może skutkować brakiem optymalnej ochrony podczas kolizji.

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o. jest kolejnym dostawcą produkcyjnym z internetowej bazy firm motoryzacyjnych, którego ofertę chcemy się Państwu przybliżyć.

Firma Mercedes-Benz Group AG (symbol giełdowy: MBG) osiągnęła solidne wyniki finansowe za 2023 rok.

Z dniem 1 marca 2024 r. stanowisko członkini zarządu spółki Volkswagen Poznań ds. finansów, zakupów i IT (CFO) obejmie Liane Lubitz. Zastąpi na tym stanowisku Agnieszkę Olenderek, która obejmie równorzędne stanowisko w zarządzie Volkswagen Slovakia a.s.

Firma POSCO International Corp. poinformowała, że zwiększy moce produkcyjne rdzeni do silników elektrycznych poza Koreą Południową, aby zapewnić sobie odpowiedni czynnik wzrostu.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Zakłady Metalowe „Postęp” S.A.
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
NESDESIGN Sp. z o.o.