Stokvis Tapes
Manutan
Aalberts
VIA
Sigfox
Gotec
Z powodu braku półprzewodników, Audi przedłuża ograniczenie produkcji w zakładach w w Ingolstadt i Neckarsulm w Niemczech, informuje Automobilwoche.

Ograniczenia miały być pierwotnie zniesione w najbliższy piątek. Zgodnie z nowym planem w Ingolstadt linia montażowa modeli Audi Q2 i Audi A3 będzie zatrzymana także w przyszłym tygodniu. Pozostałe dwie linie produkcyjne, na których wytwarzane są modele Audi A3, A4 i A5, działają przynajmniej przez kilka dni, ale tylko na jednej zmianie: od poniedziałku do czwartku na porannej zmianie, od wtorku do czwartku - na nocnej.

W tym tygodniu w fabryce w Neckarsulm zatrzyma jest produkcja Audi A4 i A5. Modele Audi A6, A7 i A8 będą produkowane od poniedziałku do czwartku, ale Audi A6 i A7 tylko na jedną zmianę. W poprzednim tygodniu całkowicie wstrzymano produkcję modeli A4, A5, A6 i A7, natomiast A8 montowano na jednej zmianie.

Jak informuje rzecznika fabryki w Neckarsulm ogólna sytuacja jest nieco lepsza niż w poprzednim tygodniu.

W fabryce w Böllinger Höfe, gdzie produkowane są sportowe Audi R8 i e-tron GT, nadal nie występują ograniczenia i produkcja przebiega normalnie.

Niedobory w dostawach półprzewodników wpływają na inne zakłady Grupy Volkswagena. W tym tygodniu zawieszona jest produkcja w obu fabrykach VW Poznań. Co najmniej do końca przyszłego tygodnia potrwa przestój w czeskich zakładach Skoda Auto.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ktl.pl plus Sp. z o.o., Sp.k.
VEOLIA Water Technologies Sp. z o.o.
DAM-ROB Sp. z o.o. Sp. K.
MM Systemy Sp. z o.o.
EVOTEC Sp. z o.o.
GOTEC Polska Sp. z o.o.