Stokvis Tapes
Takoni
Galvanopartners
VIA
Z powodu braku półprzewodników, Audi przedłuża ograniczenie produkcji w zakładach w w Ingolstadt i Neckarsulm w Niemczech, informuje Automobilwoche.

Ograniczenia miały być pierwotnie zniesione w najbliższy piątek. Zgodnie z nowym planem w Ingolstadt linia montażowa modeli Audi Q2 i Audi A3 będzie zatrzymana także w przyszłym tygodniu. Pozostałe dwie linie produkcyjne, na których wytwarzane są modele Audi A3, A4 i A5, działają przynajmniej przez kilka dni, ale tylko na jednej zmianie: od poniedziałku do czwartku na porannej zmianie, od wtorku do czwartku - na nocnej.

W tym tygodniu w fabryce w Neckarsulm zatrzyma jest produkcja Audi A4 i A5. Modele Audi A6, A7 i A8 będą produkowane od poniedziałku do czwartku, ale Audi A6 i A7 tylko na jedną zmianę. W poprzednim tygodniu całkowicie wstrzymano produkcję modeli A4, A5, A6 i A7, natomiast A8 montowano na jednej zmianie.

Jak informuje rzecznika fabryki w Neckarsulm ogólna sytuacja jest nieco lepsza niż w poprzednim tygodniu.

W fabryce w Böllinger Höfe, gdzie produkowane są sportowe Audi R8 i e-tron GT, nadal nie występują ograniczenia i produkcja przebiega normalnie.

Niedobory w dostawach półprzewodników wpływają na inne zakłady Grupy Volkswagena. W tym tygodniu zawieszona jest produkcja w obu fabrykach VW Poznań. Co najmniej do końca przyszłego tygodnia potrwa przestój w czeskich zakładach Skoda Auto.
0
Udostępniono
baza dostawcow
Siemens

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.
LINEX Sp. z o.o.
Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
ABC Colorex Sp. z o.o.
Bodycote Polska Sp. z o.o.